Detske kardiocentrum

Každý CEWE KALENDÁR pomáha 2017!Dňa 15. 2. 2018 sme Detskému kardiocentru v Bratislave odovzdali 8268 € na nákup prístroja Avoximeter, ktorý sa používa pri diagnostike srdcovo-cievnych ochorení u detí.


Túto sumu sa nám podarilo vyzbierať vďaka našim zákazníkom, ktorí akciu podporili kúpou CEWE kalendára. CEWE venovalo už druhý rok po sebe 50 centov z každého kalendára predaného v predvianočnom období na podporu Detského kardiocentra. Minulý rok sa takto vyzbieralo 7200 € na nákup EKG prístrojov.


Avoximeter je dôležitý diagnostický prístroj, ktorý sa používa pri intervenčných a diagnostických katetrizáciách detí s chorým srdiečkom a na meranie parametrov cirkulácie krvi v tele, tzv. hemodynamiky.


Detské kardiocentrum Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb v Bratislave, a.s. je jediné špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje starostlivosť o deti s vrodenými a získanými srdcovými chybami. Bolo založené v roku 1992 a nadviazalo na činnosť I. detskej kliniky DFNsP a Oddelenia detskej kardiológie a kardiochirurgie na ÚKVCH v Bratislave.


Ďakujeme, že pomáhate spolu s nami!

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií