Detské kardiocentrum Kramáre

Každý CEWE KALENDÁR pomáha!


Vďaka našim zákazníkom sme už druhý rok po sebe mohli finančne podporiť Detské kardiocentrum v Bratislave.

 

 

Viac info

 

 

Pozrite si reportážNové srdce pre Keňu

Nové srdce pre Keňu


V piatok 16.06.2017 sa v bratislavskej EUROVEII uskutočnila vernisáž výstavy fotografií Jána Husára. Výstavu slávnoste otvorili Ing. Mongi Msolly,generálny riadifeľ NÚSCH, a .s. a Ján Koleník, herec. Výstava "Nové srdce pre Keňu" nadväzuje na výstavu "Srdce pre Keňu!, ktorá bola od apríla 2016 umiestnená v priestoroch NÚSCH, a.s.. Fotografie sú komentované v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť CEWE a.s. participovala na tlači fotografií.
Nadácia Televízie Markíza – Deň detí

Nadácia Televízie Markíza – Deň detí


V nedeľu 4. júna 2017 sa areál televízie Markízy zmenil na ostrov smiechu a zábavy. Nadácia Markíza pripravila súťaže, atrakcie a darčeky pre viac ako 100 detí s neľahkým osudom. Cieľom akcie bolo spoločne osláviť Deň detí. Nadácia Markíza pomáha deťom aj vďaka partnerom a ich finančnej podpore. Spoločnosť CEWE a.s., počas dňa odovzdala šek v hodnote 1 000 € na podporu Nadáciea jej aktivít.


Viac infoVýstup na SINÚ

Výstup na SINÚ


V rámci európskej kampane Get breathless for PH na zvyšovanie povedomia o PH sa 27.mája 2017 uskutočnil symbolický výstup pacientov s pľúcnou hypertenziou PH. Prostredníctvom zástupcov, ktorí vyniesli fotografiu pacienta na Sinú im umožnili sa zúčastniť tohto výstupu. Cieľom projektu bolo upozorniť na závažnosť tohto nevyliečiteľného ochorenia a sprostredkovanie informácií o príznakoch a dôsledkoch ochorenia. Okrem symbolického výstupu bolo možné spoločne vysadiť stromčeky za každého pacienta ako symbol zdravia.


Viac infobenefičný koncert „Dúha v srdci“

Brána do života


Minulý týždeň sme podporili činnosť krízového centra BRÁNA DO ŽIVOTA v Petržalke, prostredníctvom potravinových a kozmetických balíkov značky BUPI. Krízové centrum patri pod záštitu občianskeho združenia Brána do života, ktoré pomáha všetkým, ktorí pomoc potrebujú (mladí dospelí, opustené deti).


Viac infoDetské kardiocentrum Kramáre

Každý CEWE KALENDÁR pomáha!


Spoločnosť CEWE, a.s. je už niekoľko rokov partnerom Detského kardiocentra Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb v Bratislave. Tento rok sa rozhodla podporiť nákup EKG prístroja, ktorý je dôležitou pomôckou pre liečbu malých pacientov...

 

 

Viac info

 

ReportážVýstup na RYSY

Výstup na RYSY


20. júna 2015 sa uskutočnil symbolický výstup na Rysy vo Vysokých Tatrách za pacientov s pľúcnou hypertenziou. Podujatie organizovalo Združenie pacientov s pľúcnou hypertenziou za účasti ministra zdravotníctva SR Viliama Čisláka. Hlavným cieľom projektu bolo upozorniť na závažnosť tohto nevyliečiteľného ochorenia a sprostredkovanie informácií o príznakoch a dôsledkoch ochorenia.


www.phaslovakia.org

 

Pozrite si video za podujatia

Pozite si televíznu reláciu TelevíkendDAR ŽIVOTA – putovná výstava fotografií KRÁSA OKAMIHU

DAR ŽIVOTA – putovná výstava fotografií KRÁSA OKAMIHU


Dar života je občianske združenie, ktoré pomáha pacientom pred a po transplantácii a realizuje projekty na podporu transplantačného programu a darcovstva orgánov v SR. Prostredníctvom odborných seminárov a putovných výstav sa snaží hovoriť o tejto veľmi citlivej téme.

 


V roku 2014 sme podporili výstavu fotografií s názvom Krása okamihu, ktorej autormi sú pacienti pred a po orgánovej transplantácii.

 

www.darzivota.sk

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií