Vlny Moravy

Vlny Moravy


Výstava fotografií: Zlatá hodinka

Fotograf: Radoslav Černický

10.8. - 2.9.2018


Viac infoNadácia Televízie Markíza – Deň detí

Nadácia Televízie Markíza – Deň detí


V nedeľu 4. júna 2017 sa areál televízie Markízy zmenil na ostrov smiechu a zábavy. Nadácia Markíza pripravila súťaže, atrakcie a darčeky pre viac ako 100 detí s neľahkým osudom. Cieľom akcie bolo spoločne osláviť Deň detí. Nadácia Markíza pomáha deťom aj vďaka partnerom a ich finančnej podpore. Spoločnosť CEWE a.s., počas dňa odovzdala šek v hodnote 1 000 € na podporu Nadáciea jej aktivít.


Viac infoNočná obloha

Nočná obloha


Vo štvrtok 6.7.2017 sa v Liptovskom kultúrnom stredisku uskutočnila výstava nočných fotografií Richarda Petrecha a Pavla Nováka, dvojice fotografov z ForFunFoto.sk. Výstavu môžete navštíviť do 27.7.2017.


Galéria100 KRAJÍN LOVCA ZÁŽITKOV II.časť

100 KRAJÍN LOVCA ZÁŽITKOV II.časť


Putovná výstava cestovateľských fotografií Ľuboša Fellnera sa presunula do Košíc. Do konca augusta ju nájdete v košickom Steel parku.


Viac infoCivilizácia ohrozuje civilizáciu

Civilizácia ohrozuje civilizáciu – Výstava počas medzinárodného divadelného festivalu Eurokontext.sk


Počas medzinárodného divadelného festivalu Eurokontext.sk sa uskutočnila výstava Civilizácia ohrozuje civilizáciu. Tematicky ladené fotografie od fotografov z krajín V4 hovoria o pocitoch jednotlivých autorov, o tom, kde a ako oni vnímajú ohrozenie civilizácie. Výstavu sa podarilo realizovať s pomocou podporu Medzinárodného Vyšehradského fondu a v spolupráci s Českým centrom, Poľským inštitútom a Balassiho Maďarským Inštitútom v Bratislave. Spoločnosť CEWE výstavu podporila tlačou fotografií.


GalériaUS Steel Family Safety Day

US Steel Family Safety Day


V sobotu 3.6.2017 sa uskutočnil šiesty ročník podujatia Family Safety Day. Podujatie bolo určené pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, ktorým bola predstavený areál spoločnosti. Spoločnosť CEWE a.s. umožnila návštevníkom podujatia odniesť si milú pamiatku v podobe rodinnej fotografie.


Viac infoBloger roka 2017

Bloger roka 2017


2.6.2017 sa uskutočnil tretí ročník akcie Bloger roka. Počas večera sa odovzdali tituly najlepším blogerom vo vybraných kategóriách. Spoločnosť CEWE odovzdala ceny v kategórii Nováčik.


GalériaHory a mesto 2017

Hory a mesto 2017


V dňoch 22.-26.3.2017 sa uskutočnil v bratislavskom Auparku 18.ročník medzinárodného festivalu horského filmu a dobrodružstva Hory a mesto 2017. Okrem pripraveného programu plného filmov a prednášok si mohli návštevníci na stánku CEWE-FOTOLAB pozrieť vzorky CEWE FOTOKNÍH, získať nový magazín či vytlačiť si svoje fotografie.


Viac fotografií


100 krajín lovca zážitkov II.časť

100 krajín lovca zážitkov II.časť


V piatok 3.3.2017 prebehla v bratislavkej Euroveii autogramiáda druhej časti CEWE FOTOKNIHY Ľuboša Fellnera 100 krajín lovca zážitkov. Predaj knihy na charitatívny rozmer, nakoľko 100% výťažku z predaja ide na charitatívne projekty podpory vzdelanosti na miestach, ako sú Srí Lanka, Swazijské kráľovstvo, Ekvádor. Knihu si môžete zakúpiť v predajni Fotolab Eurovea alebo prostredníctvom e-shopu.

Od 1.3. do 14.3.2017 prebieha putovná výstava cestovateľských fotografií Ľuboša Fellnera. Podľa organizácie TCC (Travelers´Cetury Club) so sídlom v USA, precestoval Ľuboš Fellner doteraz 187 destinácií na všetkých kontinentoch.


Galérie - Viac fotografií


BUBO BÁL - cestovateľský festival

BUBO BÁL – cestovateľský festival


V januári 2017 sa v bratislavskej Incheba Expo Aréne konal cestovateľský festival BUBO Bál, kde sme sa zúčastnili aj s našim stánkom. Návštevníci si mohli priamo na stánku vyskúšať tvorbu CEWE FOTOKNIHY a získať informácie o jej tvorbe. Okrem cestovateľských prezentácií, mali návštevníci možnosť vidieť výstavu fotografií, na ktorej sme sa partnersky zúčastnili.


Viac informácií
Fotosúťaž Literárne príbehy na fotografiách

Fotosúťaž "Literárne príbehy na fotografiách"


Dňa 18.6.2015 sa uskutočnilo finále fotosúťaže "Literárne príbehy na fotografiách" organizovanej Knižnicou Ružinov v Bratislave.


Cieľom fotosúťaže bolo prepojiť literatúru a čoraz obľúbenejšiu fotografiu a nájsť zaujímavé spojenia týchto dvoch umeleckých žánrov.

 

Viac informáciíFotosúťaž FIITApixel - STU Bratislava

Fotosúťaž FIITApixel - STU Bratislava


Už niekoľko rokov sme partnerom študentskej fotosúťaže STU v Bratislave s názvom FIITApixel. V rámci nej sa prezentujú mladí fotografii svojimi fotkami na vybrané témy.

 


O víťazoch rozhoduje odborná porota a najlepšie fotografie za rok 2014 sú vystavené vo fotogalérii počas študentskej vedeckej konferencie IIT.SRC 2015.

 

www.foto.fiit.stuba.skNikART – Umenie nad generáciami

NikART – Umenie nad generáciami


NikART je štvrté dieťa výtvarníčky Veroniky Fodorovej. Vzniká unikátnym splynutím nevinnej detskej kresby a citlivým dotvorením elementov pôvodného diela výtvarnými a grafickými technikami.

 


Autorka svoju tvorbu zakladá na všímavom výbere čiastočiek detskej kresby, do ktorej následne vkladá ďalšie rozmery. Týmto symbiotickým splynutím vzniká výnimočné dielo, odzrkadľujúce zákutia detskej a dospelej duše. V rámci partnerstva spolupracujeme na výstavách i výrobe originálnych obrazov.

 

www.nikart.skBUBO Bál - cestovateľský festival

BUBO Bál - cestovateľský festival


Cestovanie a fotografia patria neoddeliteľne k sebe, veď každý z nás si chce zdokumentovať svoje cestovateľské zážitky. V januári 2015 sa uskutočnil už 21. ročník cestovateľského festivalu, na ktorom sme návštevníkom odprezentovali našu CEWE FOTOKNIHU.

 


Zároveň sme boli partnermi unikátnej výstavy Ľuboša Fellnera, ktorý tu predstavil 52 zväčšením so svojimi zážitkami z exotických destinácií.

 

BUBO BálHory a mesto – medzinárodný festival horského filmu a dobrodružstva

Hory a mesto – medzinárodný festival horského filmu a dobrodružstva


V dňoch 11.-15.3.2015 sa v bratislavskom Auparku uskutočnil už 16. ročník medzinárodného festivalu horského filmu a dobrodružstva, ktorý opäť pritiahol mnohých milovníkov prírody, športu a adrenalínu.

 


FOTOLAB ako hlavný partner obľúbenej fotosúťaže predstavil návštevníkom CEWE FOTOKNIHU - inšpiráciu na uchovanie úžasných fotografií z turistických a cestovateľských dobrodružstiev

 

www.horyamesto.skSLOVAK PRESS PHOTO

SLOVAK PRESS PHOTO


SLOVAK PRESS PHOTO je súťaž a následná výstava prinášajúca nezávislé autentické obrazové svedectvo o živote tak, ako ho vidia fotografi žijúci v Slovenskej republike. Cieľom súťaže aj výstavy, je umožniť verejnosti byť očitým svedkom udalostí a javov uplynulého roku.

 


Rovnako predstavuje aj motiváciu pre fotografov v každodennom stereotype ich práce k osobným prístupom a tak stimulovať rozvoj samotného média – fotografie.

 

http://www.slovakpressphoto.skVRO – platforma mimovládnych rozvojových organizácií

MVRO – platforma mimovládnych rozvojových organizácií


Platforma mimovládnych rozvojových organizácií (Platforma MVRO) je záujmovým združením právnických osôb - strešnou organizáciou 31 mimovládnych organizácií na Slovensku (25 riadnych členov a 6 pozorovateľov), ktoré pôsobia najmä v oblasti zahraničnej rozvojovej spolupráce a humanitárnej pomoci. Jej úlohou je zastupovať spoločné záujmy svojich členských organizácií na domácej pôde i v zahraničí, ovplyvňovať tvorbu politík rozvojovej spolupráce a zvyšovať povedomie širokej verejnosti o otázkach rozvojovej pomoci. Členovia Platformy MVRO sú neoddeliteľnou súčasťou slovenskej oficiálnej rozvojovej pomoci.

 


MVRO v roku 2014 zorganizovala už 4. ročník fotografickej súťaže pre amatérov i profesionálov na tému Ľudské práva v rozvojovej spolupráci, ktorej partnerom je aj FOTOLAB.

 

www.mvro.sk

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií