Pohľadnice s videom

Moderné blahoželania s videom

Vytvorte si blahoželanie, ktoré je hodné 21. storočia. Predstavujeme vaše vlastné blahoželanie s videom. Príjemné rodinné okamihy, dojemné stretnutia alebo narodenie najmenšieho člena rodiny. To všetko si môžu adresáti prezrieť na blahoželaní s vašim vlastným videom. Všetko ostatné je podobné, ako pri všetkých našich blahoželaniach a pohľadniciach. Kvalitný podkladový papier, prvotriedna CEWE tlač a možnosť pridania dizajnových prvkov. Odteraz už nielen vaša fotografia ale aj obľúbené video môžu byť súčasťou blahoželania.

Skenovanie QR kódu

Vyskúšajte si to:

Naskenujte QR kód pomocou fotoaparátu v telefóne alebo tablete. Použite pri tom aplikáciu na skenovanie QR kódov a môžete si vychutnať video.

Je to jednoduché


  1. Vyberte si dizajn z veľkého množstva dizajnov podľa vášho výberu. Poznámka: Ak chcete umiestniť video na vonkajšej strane, nevyberajte žiadny dizajn.
  2. Najprv si zvoľte vnútorné strany, potom zvoľte usporiadanie v pravom menu a vyberte si rozloženie s QR kódom.
  3. Potom jednoducho pomocou myši presuňte video na požadované miesto.
  4. Automaticky bude vygenerovaný jedinečný QR kód pre prehrávanie videa.
  5. A konečne, môžete prispôsobiť svoju kartu samostatne, napríklad vložením fotiek alebo vlastným textom.

Vytačený QR kód je možné prehrávať v smartphone alebo tablete pomocou čítačky QR kódov. Tu je možno stiahnuť z App Store alebo Google Play zadarmo.

Prajeme vám veľa zábavy pri vytváraní vaších CEWE blahoželaní s videom.

video blahozelanie
Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií