• 100% záruka spokojnosti
  Individuálny prístup a spokojnosť jednotlivcov s CEWE Fotoknihou je pre nás dôležitý. Zaručujeme teda vynikajúcu kvalitu a služby - kedykoľvek.


  Viac info
 • Euróspka najobľúbenejšia fotokniha
  - Viac ako 35 miliónov predaných kópií CEWE Fotokníh od roku 2005.
  - Viac ako 10 miliónov stiahnutí nášho softvéru pre navrhovanie.

  Zistiť viac
 • Infolinka 7 dní v týždni
  Potrebujete informáciu o vašej objednávke alebo máte otázky ohľadom našich produktov? Počas celého týždňa je vám k dispozícii naša infolinka 02/6820 4415, kde vám radi poradíme.

CEWE FOTOKNIHA ako prehľad uplynulého roka


CEWE FOTOKNIHA nemusí slúžiť len na uchovanie fotiek z dovoleniek či svadieb. Vyskúšajte si vytvoriť fotoknihu aj ako prehľad uplynulého roka a naplňte ju krásnymi spomienkami na výlety, oslavy či každodenné radosti s rodinou a priateľmi. Takáto ročenka vám bude na dlhý čas pripomínať prežité okamihy a určite ju ocenia všetci členovia rodiny.

Každý rok vášho dieťatka v CEWE FOTOKNIHE

Ročná fotokniha je skvelý spôsob ako si uchovať spomienky na detstvo vášho dieťatka. Zachyťte jeho prvý úsmev, prvé kroky a prvé spoločné výlety do prehľadnej fotoknihy s popismi, aby ste aj neskôr, keď vaše dieťa vyrastie, mohli spoločne spomínať na tie krásne chvíle. Takáto fotokniha je výborným tipom na darček pre starých rodičov.

Mini ročenka ako spomienka na detstvo

Fotoknihu môžete vytvoriť aj pre vaše deti vo forme menšej, kompaktnej fotoknihy, v ktorej vyzdvihnete ich mimoriadne zážitky, priateľstvá, koníčky, či iné zaujímavosti z uplynulého roka. V dospelosti sa vám za tieto krásne spomienky určite poďakujú.

Rodinná ročenka

Fotoknihu vo forme rodinnej ročenky si môžete vytvoriť ako prehľad zážitkov z celého roka. Zachyťte v nej narodeninové oslavy, rodinné výlety, letnú dovolenku či lyžovačku a vytvorte tak unikátnu rodinnú kroniku s vašim vlastným príbehom.

Obálka s ozdobným efektom

Vašej fotoknihe dodáte mimoriadne slávnostný nádych, ak na obálku umiestnite nápis alebo dizajnový element s ozdobným efektom. Vybrať si môžete z troch variácií – zlatého, strieborného alebo lakovaného efektu.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií