Fotokoláže

Fotoplagát premium - koláž

FOTOPLAGÁT PREMIUM - KOLÁŽ

Vaše najobľúbenejšie fotografie v kreatívnom usporiadaní budú vytlačené ako koláž na prémiovom papieri. Dostupný aj v panoramatickom formáte.
od 2,95 €*
Fotokoláž na plátne

FOTOKOLÁŽ NA PLÁTNE

Brilantné farby, dlhotrvajúci materiál: vytvorte si koláž z vašich fotografií ako umelecké dielo na vysokokvalitnom plátne.

od 16,95 €*
Fotokoláž pod akrylátovým sklom

FOTOKOLÁŽ POD AKRYLÁTOVÝM SKLOM

Vašu fotokoláž vytlačíme priamo pod akrylátové sklo s hrúbkou 4 mm. Výsledkom sú žiarivé farby a hĺbkový efekt, s ktorým vaše fotografie krásne vyniknú.
od 24,95 €*
Fotokoláž na penovej platni

FOTOKOLÁŽ NA PENOVEJ PLATNI

Vaša koláž bude vytlačená na moderný, ľahký a stabilný materiál v matnom prevedení.

od 14,95 €*
Fotokoláž na hliníkovej platni

FOTOKOLÁŽ NA HLINÍKOVEJ PLATNI

Tento stabilný a ľahký materiál je absolútnym trendom pre tlač vašich fotografií. Kvalitná tlač s matnou a antireflexnou úpravou im zabezpečí profesionálny a hodnotný vzhľad.

od 19,95 €*
Fotokoláž ako Gallery Print

FOTOKOLÁŽ AKO GALLERY PRINT

Spojením akrylátového skla a hliníkovej platne vznikne vysokokvalitný obraz na prezentáciu vašich najlepších fotografií v brilantných farbách.
od 29,95 €*
Viacdielny obraz

Viacdielny obraz

Vytvárajte fotokoláže online - je to jednoduché


Niekedy je veľmi ťažké vybrať ten správny moment z množstva fotiek. Fotokoláž vyrieši aj tento problém. Usporiadajte všetky vaše fotky do nádhernej koláže a tešte sa z viacerých momentov naraz. Jednoducho si vytvorte svoju novú fotokoláž online v programe Môj CEWE Fotosvet s použitím rôznych dizajnov. V závislosti od vami vybraného produktu a dizajnu môžete do jednej koláže zahrnúť až 12 fotografií. Pre vašu novú koláž z fotiek si môžete vybrať niektorý z nasledujúcich materiálov:


Fotoplagát Premium - fotokoláž je možné vytlačiť na 4 rôzne druhy kvalitného fotopapiera alebo na vysokokvalitný matný umelecký papier Fine Art Matt. Fotoplagát Premium je dostupný až v 12-tich rôznych formátoch.


Fotokoláž na plátno - koláž je možné vytlačiť aj na plátno z vysokokvalitných ľanových tkanín. Farby ostanú žiarivé, trvácne a bez nežiadúcich odleskov.


Ak vám vyššie uvedené formáty nevyhovujú, je možné vytvoriť aj viacdielny obraz, aby vašu fantáziu pri tvorbe nič neobmedzovalo.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií