Fotokoláže

Fotoplagát premium - koláž

FOTOPLAGÁT PREMIUM - KOLÁŽ

Vaše najobľúbenejšie fotografie v kreatívnom usporiadaní budú vytlačené ako koláž na prémiovom papieri. Dostupný aj v panoramatickom formáte.
od 2,99 €*
Fotokoláž na plátne

FOTOKOLÁŽ NA PLÁTNE

Brilantné farby, dlhotrvajúci materiál: vytvorte si koláž z vašich fotografií ako umelecké dielo na vysokokvalitnom plátne.

od 16,99 €*
Fotokoláž pod akrylátovým sklom

FOTOKOLÁŽ POD AKRYLÁTOVÝM SKLOM

Vašu fotokoláž vytlačíme priamo pod akrylátové sklo s hrúbkou 4 mm. Výsledkom sú žiarivé farby a hĺbkový efekt, s ktorým vaše fotografie krásne vyniknú.
od 24,99 €*
Fotokoláž na penovej platni

FOTOKOLÁŽ NA PENOVEJ PLATNI

Vaša koláž bude vytlačená na moderný, ľahký a stabilný materiál v matnom prevedení.

od 14,99 €*
Fotokoláž na hliníkovej platni

FOTOKOLÁŽ NA HLINÍKOVEJ PLATNI

Tento stabilný a ľahký materiál je absolútnym trendom pre tlač vašich fotografií. Kvalitná tlač s matnou a antireflexnou úpravou im zabezpečí profesionálny a hodnotný vzhľad.

od 19,99 €*
Fotokoláž ako Gallery Print

FOTOKOLÁŽ AKO GALLERY PRINT

Spojením akrylátového skla a hliníkovej platne vznikne vysokokvalitný obraz na prezentáciu vašich najlepších fotografií v brilantných farbách.
od 29,99 €*
Viacdielny obraz

Viacdielny obraz

Vytvárajte fotokoláže online - je to jednoduché


Niekedy je veľmi ťažké vybrať ten správny moment z množstva fotiek. Fotokoláž vyrieši aj tento problém. Usporiadajte všetky vaše fotky do nádhernej koláže a tešte sa z viacerých momentov naraz. Jednoducho si vytvorte svoju novú fotokoláž online v programe Môj CEWE Fotosvet s použitím rôznych dizajnov. V závislosti od vami vybraného produktu a dizajnu môžete do jednej koláže zahrnúť až 12 fotografií. Pre vašu novú koláž z fotiek si môžete vybrať niektorý z nasledujúcich materiálov:


Fotoplagát Premium - fotokoláž je možné vytlačiť na 4 rôzne druhy kvalitného fotopapiera alebo na vysokokvalitný matný umelecký papier Fine Art Matt. Fotoplagát Premium je dostupný až v 12-tich rôznych formátoch.


Fotokoláž na plátno - koláž je možné vytlačiť aj na plátno z vysokokvalitných ľanových tkanín. Farby ostanú žiarivé, trvácne a bez nežiadúcich odleskov.


Ak vám vyššie uvedené formáty nevyhovujú, je možné vytvoriť aj viacdielny obraz, aby vašu fantáziu pri tvorbe nič neobmedzovalo.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií