Každý CEWE Kalendár

50 centov z predaja každého CEWE KALENDÁRA venujeme na nákup prístrojov pre Detské kardiocentrum v Bratislave. Objednajte si svoj osobný kalendár s vlastnými fotografiami do 31.12.2019 a podporíte dobrú vec.

Každý CEWE KALENDÁR pomáha!

Vďaka vám sme vyzbierali v roku 2018 doteraz najvyššiu sumu 9 178 € na kúpu prístroja pre detské kardiocentrum v Bratislave.

Na oddelenie tak pribudli štyri nové pulzné oxymetre, ktoré slúžia na rýchle overenie saturácie kyslíka u pacientov a tiež jeden prístroj na podporu dýchania pre malých pacientov s vrodenou chybou srdca.

Detské kardiocentrum Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb v Bratislave, a.s. je jediné špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje starostlivosť o deti s vrodenými a získanými srdcovými chybami. Bolo založené v roku 1992 a nadviazalo na činnosť I. detskej kliniky DFNsP a Oddelenia detskej kardiológie a kardiochirurgie na ÚKVCH v Bratislave.

Spoločnosť CEWE podporuje Nadáciu detského kardiodcentra od roku 2016.

CEWE Kalendár

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií