• 100% záruka spokojnosti
  Individuálny prístup a spokojnosť jednotlivcov s CEWE Fotoknihou je pre nás dôležitý. Zaručujeme teda vynikajúcu kvalitu a služby - kedykoľvek.


  Viac info
 • Euróspka najobľúbenejšia fotokniha
  - Viac ako 35 miliónov predaných kópií CEWE Fotokníh od roku 2005.
  - Viac ako 10 miliónov stiahnutí nášho softvéru pre navrhovanie.

  Zistiť viac
 • Infolinka 7 dní v týždni
  Potrebujete informáciu o vašej objednávke alebo máte otázky ohľadom našich produktov? Počas celého týždňa je vám k dispozícii naša infolinka 02/6820 4415, kde vám radi poradíme.

Záruka spokojnosti

100% záruka spokojnosti


Vážená zákazníčka, vážený zákazník,

vaša spokojnosť s CEWE FOTOKNIHOU je pre nás najdôležitejšia, a preto vám garantujeme najvyššiu úroveň kvality a služieb. Ak si aj napriek tomu do 6 týždňov všimnete dôvod, pre ktorý by ste mali byť nespokojní, vyhotovíme vašu objednávku znova alebo vám vrátime kúpnu cenu v plnej výške.


Ako funguje naša 100% záruka spokojnosti?


Ak po obdržaní vašej objednávky nie ste úplne spokojní, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky na čísle [02/68204415*], prípadne osobne v jednej z našich predajní FOTOLAB a povedzte nám príčinu vašej nespokojnosti. Následne nám pošlete vašu zákazku naspäť alebo ju odovzdáte priamo v predajni. Po obdržaní vašej zákazky zabezpečíme jej opätovné vyhotovenie, poprípade vám vrátime kúpnu cenu. Vašu novú CEWE FOTOKNIHU budete mať čoskoro pripravenú na vyzdvihnutie alebo vám ju môžeme poslať poštou. V prípade vrátenia kúpnej ceny postupujeme v súlade s naším reklamačným poriadkom.


So všetkými otázkami týkajúcimi sa vašej objednávky sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii denne od 8:00 do 22:00 telefonicky [02/68204415*] ako aj emailom.


*telefonické poplatky sú účtované podľa cenníka vášho operátora.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií