cewe tlačová správa

Bratislava, 11.6.2018

CEWE Photo Award 2019

Fotografická súťaž zachytávajúca krásy tohto svetaNový ročník fotosúťaže CEWE Photo Award (Our world is beautiful / Náš svet je krásny)
Ceny v celkovej hodnote viac ako 250 000 €


Od panoramatických fotografií krajiniek cez portréty až po makro-snímky – kto je otvorený novým podnetom, objaví všade okolo seba krásy tohto sveta. Nie je teda prekvapením, že minulý ročník tejto medzinárodnej fotosúťaže CEWE Photo Award „Our world is beautiful“ obsadil v svetovom rebríčku otvorených fotografických súťaží prvé miesto. V máji 2018 štartuje už tretí ročník tejto medzinárodnej súťaže. Počas jedného roka majú fotografi a nadšenci fotografovania z celého sveta možnosť zúčastniť sa so svojími fotografiami v 10 rôznych kategóriách. V novom ročníku nebudú výhercami len tí, ktorí získajú ocenenia. Za každú fotografiu, ktorou sa účastníci zúčastnia tejto fotosúťaže, daruje CEWE 10 eurocentov celosvetovo známej organizácii SOS – Children’s Villages (SOS - detské dedinky).

Zúčastniť sa

Kontakt pre médiá v prípade otázok:


CEWE a.s.

Monika Micháliková
Content Marketing Manager
Tel.: +421 905 445 108
email: monika.michalikova@cewe.sk

 

Na stiahnutie: logo
  vizuál súťaže
  tlačová správa vo formáte .pdf
  tlačová správa vo formáte .docx
  tlačová správa vo formáte .odt

 

 

CEWE a.s. | Galvaniho 7/B | 821 04 Bratislava |
Infolinka: 02/68 204 440 | www.cewe.sk

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií