vlnka papier

Bratislava, 21.2.2018

Výstava medzinárodnej CEWE fotosúťaže „Our world is beautiful"Pozývame Vás na výstavu najúspešnejších fotografií prihlásených do CEWE súťaže „Our world is beautiful" - "Náš svet je krásny". Najvyššie umiestnenou fotografiou zo Slovenska je fotografia “Waves of Moravia” od Radoslava Černického, ktorá sa dostala do TOP20. Celkovo sa v TOP 1000 umiestnilo 83 fotografií od slovenských fotografov. Tieto fotografie spolu s najúspešnejšími fotografiami účastníkov z iných krajín sú predmetom putovnej výstavy, na ktorú vás srdečne pozývame v nasledujúcich termínoch:

15.2. - 1.3.2018 - Eurovea Bratislava
1.3. - 31.3.2018 - Slovenské národné divadlo Bratislava
7.3. – slávnostné otvorenie výstavy spojené s vernisážou
1.4. - 30.4.2018 - Avion Shopping Park

Medzinárodná CEWE fotosúťaž "Our world is beautiful" - "Náš svet je krásny" sa vďaka obrovskému záujmu súťažiacich stala najväčšou otvorenou fotosúťažou v roku 2017. Dokopy sa súťaže zúčastnilo 22.000 amatérskych i profesionálnych fotografov s viac ako 183.000 fotografiami. Podrobné informácie k súťaži a výhercom nájdete na stránke fotosúťaže.

Ocenenie: CEWE Photo Award

Fotografia od fínskeho fotografa Janne Kahila z kategórie Krajina s názvom „Cliffs of Kallur“ (Faröerove ostrovy) presvedčila porotu a získala prestížne ocenenie tejto medzinárodnej fotosúťaže - CEWE Photo Award. Stala sa nielen výhernou fotografiou v danej kategórii ale aj celkovým víťazom fotosúťaže.

Viac informácií k fotosúťaži na: http://sutaz.cewe-fotokniha.sk/beautiful-world-2016/

Nový ročník fotosúťaže CEWE Photo Awards – Our world is beautiful začína už 1.5.2018.

 

Miloš Zámečník
Key Account Manager & PR
CEWE a.s.
Tel.: +421 907 899 903
email:
milos.zamecnik@cewe.sk

Spoločnosť CEWE pôsobí na Slovensku od roku 1995 (do roku 2006 pod názvom FOTOLAB Slovakia) a je dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu CEWE. Skupina CEWE pôsobí v 24 krajinách Európy, kde prevádzkuje 11 moderných fotografických laboratórií a je poprednou fotoslužbou v Európe a inovačným online partnerom v oblasti tlače.
Spoločnosť spracúva klasické aj digitálne fotografie v profesionálnej kvalite. Okrem toho ponúka ďalšie originálne produkty ako fotodarčeky, fotoobrazy, fotokalendáre, pohľadnice a CEWE FOTOKNIHU. CEWE FOTOKNIHA je najobľúbenejšou fotoknihou v Európe, ocenená prestížnymi cenami ako najlepší produkt.
Maloobchodná sieť 15-tich špecializovaných fotopredajní pokrýva takmer celé Slovensko. Okrem vlastnej siete predajní FOTOLAB spolupracuje CEWE s mnohými obchodnými partnermi v rámci celej Slovenskej republiky.

CEWE a.s. | Galvaniho 7/B | 821 04 Bratislava |
Infolinka: 02/68 204 440 | www.cewe.sk | www.fotolab.sk

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií