• 100% záruka spokojnosti
  Individuálny prístup a spokojnosť jednotlivcov s CEWE Fotoknihou je pre nás dôležitý. Zaručujeme teda vynikajúcu kvalitu a služby - kedykoľvek.


  Viac info
 • Euróspka najobľúbenejšia fotokniha
  - Viac ako 35 miliónov predaných kópií CEWE Fotokníh od roku 2005.
  - Viac ako 10 miliónov stiahnutí nášho softvéru pre navrhovanie.

  Zistiť viac
 • Infolinka 7 dní v týždni
  Potrebujete informáciu o vašej objednávke alebo máte otázky ohľadom našich produktov? Počas celého týždňa je vám k dispozícii naša infolinka 02/6820 4415, kde vám radi poradíme.

vlnka papier

Bratislava, 21.2.2018

Výstava medzinárodnej CEWE fotosúťaže „Our world is beautiful"Pozývame Vás na výstavu najúspešnejších fotografií prihlásených do CEWE súťaže „Our world is beautiful" - "Náš svet je krásny". Najvyššie umiestnenou fotografiou zo Slovenska je fotografia “Waves of Moravia” od Radoslava Černického, ktorá sa dostala do TOP20. Celkovo sa v TOP 1000 umiestnilo 83 fotografií od slovenských fotografov. Tieto fotografie spolu s najúspešnejšími fotografiami účastníkov z iných krajín sú predmetom putovnej výstavy, na ktorú vás srdečne pozývame v nasledujúcich termínoch:

15.2. - 1.3.2018 - Eurovea Bratislava
1.3. - 31.3.2018 - Slovenské národné divadlo Bratislava
7.3. – slávnostné otvorenie výstavy spojené s vernisážou
1.4. - 30.4.2018 - Avion Shopping Park

Medzinárodná CEWE fotosúťaž "Our world is beautiful" - "Náš svet je krásny" sa vďaka obrovskému záujmu súťažiacich stala najväčšou otvorenou fotosúťažou v roku 2017. Dokopy sa súťaže zúčastnilo 22.000 amatérskych i profesionálnych fotografov s viac ako 183.000 fotografiami. Podrobné informácie k súťaži a výhercom nájdete na stránke fotosúťaže.

Ocenenie: CEWE Photo Award

Fotografia od fínskeho fotografa Janne Kahila z kategórie Krajina s názvom „Cliffs of Kallur“ (Faröerove ostrovy) presvedčila porotu a získala prestížne ocenenie tejto medzinárodnej fotosúťaže - CEWE Photo Award. Stala sa nielen výhernou fotografiou v danej kategórii ale aj celkovým víťazom fotosúťaže.

Viac informácií k fotosúťaži na: http://sutaz.cewe-fotokniha.sk/beautiful-world-2016/

Nový ročník fotosúťaže CEWE Photo Awards – Our world is beautiful začína už 1.5.2018.

 

Miloš Zámečník
Key Account Manager & PR
CEWE a.s.
Tel.: +421 907 899 903
email:
milos.zamecnik@cewe.sk

Spoločnosť CEWE pôsobí na Slovensku od roku 1995 (do roku 2006 pod názvom FOTOLAB Slovakia) a je dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu CEWE. Skupina CEWE pôsobí v 24 krajinách Európy, kde prevádzkuje 11 moderných fotografických laboratórií a je poprednou fotoslužbou v Európe a inovačným online partnerom v oblasti tlače.
Spoločnosť spracúva klasické aj digitálne fotografie v profesionálnej kvalite. Okrem toho ponúka ďalšie originálne produkty ako fotodarčeky, fotoobrazy, fotokalendáre, pohľadnice a CEWE FOTOKNIHU. CEWE FOTOKNIHA je najobľúbenejšou fotoknihou v Európe, ocenená prestížnymi cenami ako najlepší produkt.
Maloobchodná sieť 15-tich špecializovaných fotopredajní pokrýva takmer celé Slovensko. Okrem vlastnej siete predajní FOTOLAB spolupracuje CEWE s mnohými obchodnými partnermi v rámci celej Slovenskej republiky.

CEWE a.s. | Galvaniho 7/B | 821 04 Bratislava |
Infolinka: 02/68 204 440 | www.cewe.sk | www.fotolab.sk

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií