superbrands

Už tretíkrát po sebe sme získali ocenenie Superbrands Slovakia 2018.

Aj v roku 2018 patríme k najlepším značkám. FOTOLAB, ktorý už po tretíkrát za sebou získal ocenenie Superbrands, je už viac ako 20 rokov synonymom pre fotografické služby, a zároveň maloobchodnou značkou spoločnosti CEWE. Tento rok sa po viac ako 10-ročnom pôsobení na slovenskom trhu aj značka CEWE zaradila medzi Superbrands, najmä vďaka svojmu prémiovému produktu CEWE FOTOKNIHE, ktorej sa v Európe predalo už viac ako 50 miliónov kusov. CEWE ako spoločnosť s dlhoročnou tradíciou je už viac ako 50 rokov lídrom na medzinárodnom trhu. „80 % produktov, ktoré dnes naši zákazníci nakupujú, pred 10 rokmi neexistovali. To bolo možné iba vďaka neustálym inováciám.“, hovorí Maik Horbas, generálny riaditeľ spoločnosti CEWE. Jej predajne FOTOLAB sa čoraz viac menili na miesto, kde zákazníci nachádzajú množstvo inšpirácií pre svoje fotografie.

 

Silné značky sú čestné a ponúkajú skutočné hodnoty

Naši zákazníci rozprávajú prostredníctvom našich produktov svoje osobné životné príbehy. Dôvera a čestnosť sú dôležitými hodnotami CEWE a FOTOLAB. „Zaručujeme najinovatívnejšie produkty a služby v najvyššej kvalite. Aj naďalej sa budeme usilovať ponúkať tie najlepšie skúsenosti pre našich zákazníkov, aby sa z fotografie tešili tým najlepším možným spôsobom.“, dodáva Maik Horbas.

 

Nezávislá medzinárodná organizácia každý rok vyberá výnimočné značky na Slovensku. Už 20 rokov je Superbrands najuznávanejšou inštitúciou v oblasti oceňovania značiek. Kritériom pre výber je hodnota značky, imidž, akceptácia, udržateľnosť značky a stabilita zákazníkov.

 

Ocenenie Superbrands 2016 Ocenenie Superbrands 2017 Ocenenie Superbrands 2018 FOTOLAB Ocenenie Superbrands 2018 CEWE

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií