Oravaman 2017

Oravaman 2017


V sobotu 15.7.2017 sa uskutočnil 7.ročník pretekov ORAVAMAN pre nadšencov triatlonu.

Galéria


HC SLOVAN BRATISLAVA

HC SLOVAN BRATISLAVA


3.2.2016 sme na zápase HC SLOVAN BRATISLAVA - VÍŤAZ PODOLSK podporili dobrú vec.

Vďaka spolupráci s HC SLOVAN Bratislava sme venovali výťažok z predaja limitovanej edície fotokalendárov neziskovej organizácii Deťom s rakovinou.


Viac info

br/>

Viac infoMsHK Žilina

MsHK Žilina


5.2.2016 sme podporili boj proti rakovine. Na zápase MsHK Žilina – HK Poprad sme vďaka spolupráci s MsHK Žilina odovzdali finančný poukaz na podporu onkologického oddelenia FNsP v Žiline a na projekt Liga proti rakovine Slovenská republika.


Viac infoMsHK Žilina cyklo

MsHK Žilina


22.12.2016 odohral hokejový klub MsHK Žilina zápas v špeciálnych dresoch venovaných žilinskému rodákovi Petrovi Saganovi. Úvodne buly zápasu hodil Peťo Sagan, ktorému asistoval brat Juraj a cyklista Michael Kolář.


Viac infoČSOB maratón - výstava Radi beháme

Oravaman


V dňoch 17.-19.7.2015 sa uskutočnil už 5. ročník obľúbených triatlonových pretekov v krásnom prostredí Roháčov, na ktorom sa zúčastnilo 500 pretekárov a množstvo nadšencov športu a prírody.

 


 

www.oravaman.skČSOB maratón - výstava Radi beháme

Autogramiáda hokejových majstrov HC Košice


13. júna 2015 sa v priestoroch predajne FOTOLAB v košickom Auparku konala autogramiáda hokejistov HC Košice aj s majstrovským pohárom. Marek Bartánus, Richard Jenčík, Peter Bartoš a Jiří Bicek potešili svojich fanúšikov kartami s podpismi a spoločnou fotkou, ktorú získali od nás zadarmo.

 

Ďakujeme hokejistom i fanúšikom za účasť a tešíme sa na ďalšiu návštevu.

 


 

Pozrite si fotogalériu z autogramiádyČSOB maratón - výstava Radi beháme

ČSOB maratón - výstava Radi beháme


Počas konania ČSOB maratónu sme podporili výstavu fotografií, ktoré zachytávajú netradičné bežecké miesta. Výstava sa konala v nákupnom centre Eurovea do 30.3.2015.

 


 

Galériu fotografií nájdete na www.behame.skHC Slovan

HC Slovan Bratislava


Spojenie športu a fotografie, podpora mladých športovcov a charitatívnych projektov sú základom spolupráce s najúspešnejšími hokejovými klubmi na Slovensku. Fotenie s hráčmi a zábavné súťaže počas prestávok zápasov sú atraktívnym spestrením každého zápasu v hokejových arénach.

 


Charitatívny rozmer spolupráce je spojený s predajom originálneho fotokalendára, výťažok z ktorého sme v roku 2014 venovali Združeniu na pomoc detskej onkológii.

 

www.hcslovan.skHC Kosice

HC Košice


Už niekoľko rokov spolupracujeme s hokejovým klubom HC Košice, ktorý sa aj v roku 2015 stal víťazom slovenskej extraligy. V rámci spolupráce zabezpečujeme atraktívne fotenie s hráčmi po zápasoch, alebo v priestoroch našej predajne Fotolab v Auparku v Košiciach.

 


Veľmi obľúbené sú i zábavné súťaže na ľade počas prestávok, či špeciálne edície fotokalendárov a CEWE FOTOKNÍH s hráčmi klubu.

 

www.hckosice.skCesta za trofejou – ŠK SLOVAN Bratislava

Cesta za trofejou – ŠK SLOVAN Bratislava


26. februára 2015 sa v bratislavskom Auparku konala futbalová akcia Cesta za trofejou, na ktorej boli predstavené nové majstrovské trofeje Fortuna ligy.

 


Súčasťou boli stretnutia s futbalistami a osobnosťami Slovana, autogramiáda, atrakcie a súťaže pre malých i veľkých, freestyle futbalisti, súťaž o najrýchlejšiu strelu a fotenie s hráčmi. Víťaz futbalovej Fortuna ligy dostane novú trofej.

 

www.cestazatrofejou.skCibulkova Dominika

Výstava - DOMINIKA CIBULKOVÁ


Dominika Cibulková patrí medzi najlepšie tenistky sveta a úspešne reprezentuje SR. V januári a februári 2015 sa v priestoroch Eurovei konala výstava, ktorá predstavila jej športovú kariéru od začiatkov až dodnes.

 


Súčasťou výstavy boli fotografie Dominiky od detstva až po súčasnosť, ako aj postava Dominiky v životnej veľkosti s možnosťou urobiť si fotku zadarmo v predajni Fotolab v Eurovei. 

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií