Sponzoring a partnerstvá


Spoločnosť CEWE si váži dôveru partnerov i zákazníkov, ktorú prejavujú nám i našim produktom. Orientácia na zákazníka, 100% garancia spokojnosti a vysoká kvalita produktov a služieb sú najdôležitejšie princípy, ktoré uplatňujeme v našej každodennej práci. Súčasne si uvedomujeme, aké dôležité je pracovať v súlade s prostredím okolo nás, a preto sa snažíme pristupovať s rešpektom k životnému prostrediu, k zákazníkom i obchodným partnerom. Pri výrobe našich produktov využívame materiály, ktoré spĺňajú prísne environmentálne, sociálne a ekonomické štandardy. Aktívne sa zapájame do projektov, ktoré majú sociálny a charitatívny rozmer. Podporujeme športové a kultúrne podujatia a v spolupráci s partnermi vytvárame priestor na zviditeľnenie a realizáciu projektov. 

Dieta s klobukom

Kultúra


Kultúra, umenie a fotografia majú k sebe veľmi blízko. Úzke spojenie týchto elementov vytvára priestor na realizáciu výnimočných projektov, ktoré oslovujú veľké publikum ľudí. Dokážu komunikovať zaujímavé témy, inšpirovať a vyvolávať mnohé emócie. Výstavy, vernisáže, divadelné a kultúrne podujatia obohacujú náš život a často sú spojené i s charitatívnym zámerom.

Futbalovy stadion

Šport


Podporujeme aktívny prístup k životu, zdraviu a voľnému času, ktorého súčasťou sú aj športové aktivity. A to nielen na vrcholovej úrovni s spolupráci s profesionálnymi športovými klubmi, ale aj športovanie detí v rámci školských a záujmových skupín. V rámci spolupráce zabezpečujeme výrobu propagačných materiálov, či fotografií z rôznych športových podujatí.

skupina ludi

Sociálne projekty


Uvedomujeme si, že nie každý má v živote šťastie a úspech, preto sa snažíme pomáhať tým, ktorí sa nachádzajú v nepriaznivej situácii. Aktívne sa zapájame do projektov zameraných na sociálnu a charitatívnu oblasť. Výťažok z predaja špeciálnej edície našich produktov každoročne venujeme na pomoc a vytvárame silné partnerstvá, aby sme boli ešte úspešnejší pri napĺňaní našich cieľov.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií