Rodina Záškvarových: Rodina je na prvom mieste

K mojej prvej CEWE FOTOKNIHE som sa dostala prostredníctvom televíznej reklamy. Už dlhšie som rozmýšľala nad vhodným vianočným darčekom. Počas roka si každý kúpi to, čo potrebuje, takže nemám príliš rada materiálne darčeky a hlavne mám pocit, že všetko tu už bolo. Či už oblečenie alebo kozmetika... Je to také „obohrané“. Hľadala som niečo osobnejšie a hneď, keď som zbystrila televízny spot na CEWE FOTOKNIHU, vedela som, že je to to, čo hľadám.

Zbierka CEWE FOTOKNÍH v knižnici Najvzácnejšie spomienky v zbierke CEWE FOTOKNÍH

Je to veľmi osobný darček, vyžaduje si okrem času aj štipku fantázie a kreativity a to je to, čo ma na tom baví. A predovšetkým je to darček, ktorý je večný. Nemyslím si, že existuje človek, ktorému by sa fotokniha zunovala a len tak by ju zahodil ako napríklad obnosené tričko, ponožky či prázdnu fľaštičku od parfému. Námetom na tento úžasný vianočný darček sa stal poznávací zájazd do Paríža, ktorý sme v danom roku absolvovali.

Video Icon

To je náš príbeh..

Naposledy som vytvorila našu svadobnú fotoknihu, s ktorou sa nám podarilo aj vyhrať mesačnú súťaž v CEWE. No priznám sa, že už mám v počítači rozpracovanú ďalšiu. Pri natáčaní reklamného spotu s CEWE som si uvedomila, koľko krásnych fotiek z dovoleniek a poznávacích zájazdov mi leží v počítači. Zostali „zapadnuté prachom“ a pritom tak rada spomínam na tie okamihy. Navštívila som Paríž, Rím, Londýn, Benátky, Atény a mnoho ďalších krásnych miest a krajín. Zažila som nádherné dovolenky spojené s turistikou aj tu u nás, na krásnom Slovensku. Či už Slovenský raj, Zuberec, Terchovú, Liptov. No zažila som tiež neskutočný strach o všetky tieto krásne fotky, keď mi raz „klepol počítač“ a ja som nevedela, či niektorú z nich ešte uvidím. Teraz sa už neviem dočkať, až budem svoju cestovateľskú CEWE FOTOKNIHU držať v rukách a listovať časom a spomienkami.

Uchovajte si najkrajšie spomienky ako Adriána Záškvarová vo vašej osobnej CEWE FOTOKNIHE

TERAZ VYTVORIŤ
Profile Icon

Rodina Záškvarových

Odkedy prišla na svet naša milovaná dcérka Eliška, všetky fotky sa točia okolo nej a ja chcem, aby sa z nich aj v dospelosti mohla tešiť. Fotokniha bude určite obohatená o vtipné texty, nakoľko s Eliškou už máme veľa vtipných fotografií. Napríklad ako vliezla do umývačky riadu.
Homestory Icon

Najvzácnejšie spomienky v zbierke fotografií.

Keďže fotiek sa za tie roky nazbieralo neúrekom, som vďačná CEWE FOTOKNIHE, že si tie najkrajšie môžem uchovať pre seba, pre Elišku aj pre ďalšie generácie. Listovať vo fotoknihe pre mňa znamená listovať v spomienkach života.
Rodina si prezera fotky

Láska a silné rodinné puto zachytené na fotografiách.

Biely pes

Záškvarovci veľmi radi trávia voľný čas na dvore, kde sa často hrajú so svojim domácim miláčikom.

Eliska s babkou

Eliška je veselé dievčatko, ktoré je radosť fotiť.

„CEWE FOTOKNIHA je veľmi osobný darček, vyžaduje si okrem času aj štipku fantázie a kreativity a to je to, čo ma na tom baví...“

(Adriána Záškvarová)
Photobook Icon

To je náš príbeh...

Názov knihy vystihuje jej obsah... od nášho zoznámenia, narodenia našej dcérky, cez svadbu až po krásne spoločné okamihy s naším anjelikom.

Svadba, cestovanie, rodina alebo hobby - prelistujte si viac ako 1000 CEWE FOTOKNÍH našich zákazníkov

Nechajte sa inšpirovať
Designtips Icon

Zábava aj pre blízkych

Moji blízki sú fotoknihami nadšení. Moja maminka nevynechá ani jednu príležitosť prelistovať si fotoknihy, keď príde na návštevu. Dokonca mi tatino povedal, že mamina trávi more času pri fotkách, keď príde z práce. Večer si sadne na sedačku a stále dookola listuje. Dostala od nás už viaceré fotoknihy, či už z rodinných výletov, našu svadobnú a taktiež som jej vytvorila fotoknihu zo života jej zosnulej mamičky. Použila som aj staré čiernobiele fotografie, tie poškodené sa dali digitálne trošku opraviť, takže to v konečnom dôsledku vyzeralo lepšie ako pôvodné fotky.
Svadba na koni
Softvér je pre mňa veľmi prehľadný a predovšetkým inšpirujúci. Každá ikonka je presne popísaná, takže sa v programe jednoducho orientuje. Keď začínam tvoriť novú fotoknihu, nie vždy mám presnú predstavu, ako bude vyzerať. No stačí prelistovať nejaké pozadia, cliparty, rámčeky... a tie nápady potom idú samé. Program ponúka neobmedzené možnosti pre všetky kreatívne duše.
adriania s dcerou
Priznám sa, že najskôr som sa bála fotoknihy podávať z ruky do ruky, aby sa „neocapkal“ papier. Našťastie CEWE FOTOKNIHY sú natoľko kvalitné, že ani opätovným listovaním fotky nestrácajú na žiarivosti. Sú presne také ako prvýkrát, keď som fotoknihu otvorila. Aj mojim kamarátom sa fotoknihy veľmi páčia a myslím, že sme ich už viackrát inšpirovali použiť to ako darček.
spolocne fotky rodiny
Taktiež sa nebojte naskenovať alebo nafotiť staré čiernobiele fotografie. V CEWE FOTOKNIHE na kvalitnom papieri tie fotografie doslova „ožijú“. Už som to viackrát využila a všetci obdarovaní mali radosť. CEWE FOTOKNIHA nezačína u digitálnych fotografií, ona ide s časom. Nebojte sa oživiť staré spomienky a dať im nový šat. Je ťažké dať návod na „peknú CEWE FOTOKNIHU“, pretože pre každého je pekné niečo iné. Niekto má rád jednoduchosť, niekto je zase kreatívny a experimentuje. Našťastie CEWE FOTOKNIHA vám poskytuje všetky tieto možnosti.
rodinne fotografie
Je fajn, že existuje aj možnosť, dať si navrhnúť knihu pomocou CEWE asistenta. Sú ľudia, ktorí možno nemajú toľko fantázie a času a aj napriek tomu by fotoknihu chceli. Vtedy je úžasné využiť túto možnosť.
vylet na konoch
Určite by som odporučila využiť možnosť vkladania textu. Fotografie samo o sebe sú krásne, ale časom sa môže stať, že zabudnete, kde tá fotka bola robená, prípadne pri akej príležitosti. Sama to poznám teraz, keď pracujem na tej mojej cestovateľskej knihe. Fotky, ktoré som si pred rokmi nepomenovala, tak mám problém identifikovať. Neviem priradiť pamiatku, veľakrát ani miesto a teraz je mi to ľúto. Treba naplno využiť túto možnosť a zapísať si všetko, čo je pre vás dôležité. Ja osobne rada vymýšľam vtipné texty k vtipným fotografiám.

„Program ponúka neobmedzené možnosti pre všetky kreatívne duše.“

Teraz vytvoriť vlastnú CEWE FOTOKNIHU
Makingof Icon

Zo zákulisia

V jeden krásny letný deň sa náš CEWE tím zišiel v dome Záškvarovcov a začalo sa náročné, ale napínavé natáčanie. V príjemnej atmosfére sme natočili inšpirujúci príbeh, ktorý veríme, osloví aj vás. Nahliadnite s nami do zákulisia.
Otec hrá na gitare
Natáčanie rodiny Brunovcov
Prezeranie fotoknihy na gauči
Pohľad z filmovej kamery