Wartmannovci: Náš najkrajší deň v živote

Už je to viac než dva a pol roka, čo sa Nadine a Tim Wartmannovci spoznali na internete. Ale dnes v nás budia dojem, že sa poznajú omnoho dlhšie, takmer celý život. Je to dokonalý pár, ktorý pôsobí harmonicky a veľmi dobrosrdečne. Niet sa čo čudovať, že aj títo dvaja mladí Berlínčania chceli zažiť svoju svadbu snov. A vďaka CEWE FOTOKNIHE sa k tomuto výnimočnému dňu môžu vracať zas a znova.

Rodina Wartmanovcov Zaľúbený ako v prvý deň – Nadine a Tim Wartmannovci prežívajú svoju svadbu zas a znova

„Bol to jednoducho najlepší deň môjho života,“ hovorí Tim. „Ja viem, že to znie otrepane, ale bolo to jednoducho tak.“ To, že sme chceli tento výnimočný deň zachytiť aj v CEWE FOTOKNIHE, nám bolo obom jasné už od začiatku a tento plán sme aj uskutočnili. „Moja družička a zároveň aj najlepšia priateľka si urobila CEWE FOTOKNIHU zo svojej svadby a takisto aj po narodení svojej dcérky. Zaujali ma natoľko, že som sa musela inšpirovať a niečo podobné vytvoriť aj z fotografií z našej svadby,“ hovorí Nadine. Práve preto sme si objednali profesionálnych fotografov (Fotopinsel Fotografie), ktorí nám urobili krásne fotografie na zámku Pillnitz v Drážďanoch. A toto úsilie stálo za to. „Naša fotokniha je jednoducho krásna spomienka na tento nezabudnuteľný moment plný lásky a smiechu.“

Video Icon

Najsilnejšie pocity

13. september 2014 – deň, kedy spojili Nadine a Tim Wartmannovci navždy svoje životy. Deň, ktorý zachytili v CEWE FOTOKNIHE. V tomto rozhovore si naň obaja znova zaspomínajú.

Uchovajte si svoje najkrajšie spomienky vo vašej osobnej CEWE FOTOKNIHE, rovnako ako Nadine a Tim Wartmannovci.

TERAZ VYTVORIŤ
Profile Icon

Wartmannovci

Dvaja, ktorí sa jednoducho našli: Nadine aTim Wartmannovci sú nezávislé a sebavedomé osobnosti, ktoré sa však navzájom výborne dopĺňajú. Je to veľmi sympatická a vtipná dvojica.
Homestory Icon

Domov pre dvoch

Pri pohľade na byt Wartmannovcov by ste ani neverili, že sa nachádza v cente Berlína. Nemohli si želať lepšie bývanie ako medzi mestskými časťami Friedrichshain a Friedrichsfelde, ktoré sa nachádzajú v blízkosti jazera Rummelsburger. Interiér doplnili úžasnými snímkami z ich svadby, ktoré zohrali hlavnú úlohu pri zariaďovaní bytu.
Nadine snubný prsteň

Symbol veľkej lásky: „Sme stále zamilovaní, ako v deň, keď sme sa spoznali,“ hovorí Nadine.

Svadobná kniha Wartmanovcov

Keď si spoločne listujeme v našej CEWE FOTOKNIHE, akoby sme opäť počuli svadobné zvony.

Nadine a Tim si vytvorili dizajn svadobných oznámení

QNadine a Tim Wartmannovci si na svadobné pozvánky vytvorili svoj vlastný dizajn – použili pery a fúziky.

CEWE FOTOKNIHA na komode

Ich svadobná CEWE FOTOKNIHA má čestné miesto v knižnici v obývačke.

Svadobný dar priateľov

Leťme až na mesiac – tento obrázok s množstvom balónov dostali Wartmannovci ako svadobný dar od ich štyroch družičiek.

Spomienka Diorama

Vitrína lásky – na spomienky zarámované na chodbe sa vždy pozerám veľmi rada. Aj to je skvelý darček od našich priateľov.

Spomienky na svadby

Dokonca aj rok po svadbe je obývačka Wartmannovcov plná spomienok na tento veľkolepý deň.

« Aké bolo naše prvé rande? Veľmi skoré! Stretli sme sa v stredu o siedmej ráno v hotelovej reštaurácii na raňajkách. »

(Tim Wartmann)
Photobook Icon

Naša CEWE FOTOKNIHA

Nadine a Tim Wartmannovci zaplnili ich CEWE FOTOKNINU tými najlepšími momentami - od pánskej jazdy až po ich svadobnú cestu.

Svadba, cestovanie, rodina alebo záľuby –
prelistujte si viac ako 1 000 CEWE FOTOKNÍH našich zákazníkov.

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ
Designtips Icon

Tipy a triky od Nadine a Tima

Svadba je sama o sebe dostatočne výnimočná, preto nepotrebujete príliš veľa dekoračných prvkov. Týmto heslom sa pri tvorbe riadili aj Tim a Nadine Wartmannovci, ktorí sa sústredili najmä na výber tých správnych fotografií. Minimalistický prístup a stránky plné obrázkov bez textu dodali CEWE FOTOKNIHE pôsobivý vzhľad.
Obálka pre našu CEWE FOTOKNIHU
« Najdlhšie nám trvalo vybrať niečo, čo nás najviac vystihuje. Motto našej svadby bolo: « Láska neznamená pozerať sa jeden na druhého, ale pozerať sa rovnakým smerom. ». A práve to robíme na tejto fotografii. »
Chronologia v našej CEWE FOTOKNIHE
« Môžem len odporučiť, aby ste postupovali systematicky a fotografie si zoradili podľa časovej následnosti. Inak by to mohlo pôsobiť chaoticky. A presne takto sme postupovali: na začiatku fotoknihy si môžeme pripomenúť pánsku jazdu a v závere sa prelistujeme až k našej svadobnej ceste. »
Dôverujte softvéru
« Len žiadny strach! Ja tiež nie som žiadny počítačový expert. Ale tvorba s CEWE softvérom bola skutočne veľmi jednoduchá, intuitívna a rýchla. Vždy viete, čo máte robiť a ako postupovať. Dolaďovanie jednotlivých strán som však radšej prenechala Timovi. »
Upustenie od textu
« Takmer úplne sme z našich stránok vynechali text a obrázkom sme tak dopriali väčší priestor. Voľba použitého fotopapiera bola jednoducho skvelá! Fotografie na ňom krásne vynikli a väzba v strede knihy nebola takmer vôbec viditeľná. A práve to nám umožnilo umiestniť niektoré snímky aj cez dvojstránky. »
Vloženie videa
« Ak máte zo svojej svadby aj video, musíte ho bezpodmienečne zakomponovať do vašej CEWE FOTOKNIHY pomocou QR kódu. Dnes ľutujeme, že my sme na to pri tvorbe zabudli. »

« Toto bola naša prvá CEWE FOTOKNIHA. Ale teraz ich chceme viac! »

Vytvorte si teraz svoju vlastnú CEWE FOTOKNIHU
Makingof Icon

Zo zákulisia

Susedia Nadine a Tima boli veľmi prekvapení, keď sa celý CEWE filmový štáb zišiel v ich byte v Berlíne. Všetko to vybavenie a všetci členovia tímu v trojizbovom byte? Žiadny problém. Celé filmovanie prebehlo veľmi uvoľnene a počas nakrúcania prežili všetci zúčastnení vzrušujúci deň. Vďaka týmto obrázkom sa aj vy môžete ponoriť do tejto jedinečnej atmosféry.
Detail svadobnej CEWE FOTOKNIHY
Rodina Wartmannovcov na gauči
Maskovanie Tima Wartmanna
Svadobná CEWE FOTOKNIHA na stole
Nadine Wartmann s jej svadobnou fotoknihou
Záber z kamery z natáčania
Detail svadobnej CEWE FOTOKNIHY