Dáša Líšková: Knihy spomienok plné osobných príbehov

Spomienky, rodina a spoločne prežité okamihy sú pre Dášu Líškovú veľmi vzácne, a preto svoje fotografie celý život starostlivo ukladá do rodinných albumov a posledné roky do CEWE FOTOKNÍH. « Milujem fotografie, pretože zachytávajú momenty, ktoré si ani neuvedomujeme - to najkrajšie z nášho života. Sú to spomienky, ktoré by sa postupne vytratili, keby nebolo fotografií. vysvetľuje svoju záľubu Dáša Líšková. Pred štyrmi rokmi sa zoznámila s CEWE FOTOKNIHOU a odvtedy sa vytváranie CEWE FOTOKNÍH stalo jej vášňou a príjemným relaxom.

Zbierka CEWE FOTOKNÍH v knižnici Knihy spomienok Dáša vytvára nielen pre svoju rodinu, ale aj pre priateľov a blízkych.

Jej nadšenie pre vytváranie rodinných fotoalbumov trvá už dlhé roky. « Na začiatku som všetky fotografie zakladala do klasických albumov, do ktorých som vpisovala dátumy, názvy, komentáre a pri deťoch som vystrihovala z časopisov vláčiky, loptičky, kvietky a lepila ich pomedzi fotografie. Až kým som jedného dňa pred štyrmi rokmi neobjavila CEWE FOTOKNIU. Bolo to na jednej oslave, kde oslávenec dostal od svojich detí Fotoknihu – Knihu života. A ja som vtedy objavila najväčší poklad vo svojom živote! Bola som nadšená týmto objavom, pretože to bolo to, po čom som vždy túžila, o čom som snívala – mať všetky svoje fotografie vo vlastných knihách, odkiaľ by sa mi nič nestratilo, nič nevypadlo. Neverila som, že niečo také naozaj existuje a ja konečne môžem mať svoju vlastnú fotoknihu! » s nadšením približuje Dáša svoje zoznámenie s CEWE FOTOKNIHOU. Vo svojej zbierke má dnes už vyše 30 fotokníh, ktoré s láskou vytvorila pre svoju rodinou a blízkych.

Video Icon

Spomienky sú to najcennejšie, čo máme

Svet okolo nás sa rýchlo mení, preto je dôležité zachytiť a podeliť sa o to výnimočné, čo nás obklopuje - svoj život a jeho nádherné príbehy. „Fotokniha je taká skvelá vec, že som ňou nainfikovala celú svoju rodinu. Namiesto darčekov vyrábam pre každého CEWE FOTOKNIHU, pretože viem, že im urobím radosť. A oni na ňu netrpezlivo čakajú a ukazujú ju potom všetkým svojim známym.“ O silných emóciách, ktoré pri tvorbe spomienkových fotokních prežíva, vám Dáša Líšková porozpráva v inšpiratívnom videu.

Uchovajte svoje najkrajšie spomienky ako Dáša Líšková s CEWE FOTOKNIHOU

TERAZ VYTVORIŤ
Profile Icon

Dáša Líšková

Nadšenie, úsmev a dobrá nálada – to najviac vystihuje Dášu Líškovú. A túto pozitívnu energiu vnáša do všetkého, čo je pre ňu v živote dôležité.
Homestory Icon

Najväčšie poklady

O všetko, čo Dášu robí šťastnou, sa rada a s láskou stará. Či už je to milovaná záhradka, ktorá je jej pýchou alebo jej rodina. Do všetkého sa púšťa s chuťou a plným nasadením.
Dáša v záhrade s kvetinami

Záhradka je pre Dášu srdcovou záležitosťou.

Dáša cestuje loďou

Dáša je aj vášnivou cestovateľkou.

Miláčik rodiny – psík Amadeus

Miláčik rodiny – psík Amadeus

Listova ie v Dášinej CEWE FOTOKNIHE

« Kniha života » obsahuje najvýznamnejšie udalosti zo života Dáši Líškovej.

« Nie je to len o fotografiách – je to aj o vašich pocitoch, ktoré do nej vkladáte a pri listovaní to cítiť. Pretože každá fotokniha je aj príbeh – ten VÁŠ! »

(Dáša Líšková)
Photobook Icon

Kniha života

K svojim 50. narodeninám si Dáša vytvorila vlastnú « Knihu života », v ktorej zhrnula najdôležitejšie a najkrajšie momenty svojho života. « Keď listujem svoju životnú spomienkovú fotoknihu, vždy si poviem, aký som ja mala krásny život, a že ani jeden deň nebol márny. » hovorí o svojich pocitoch Dáša.

Svadba, cestovanie, rodina alebo hobby - prelistujte si viac ako 1000 CEWE FOTOKNÍH našich zákazníkov

Nechajte sa inšpirovať
Designtips Icon

Tvorivé nadšenie

« Výrobou stále nových fotokníh som doslova nadšená » hovorí Dáša Líšková. Dokáže sa pri nich zabudnúť aj na niekoľko hodín.« Aj vďaka veľkej ponuke softvéru môžem vytvárať stále inú, lepšiu, dokonalejšiu a zaujímavejšiu ako tie predošlé. Tu nájdete pár jej tvorivých tipov. »
Detail fotoknihy
« Tvorba fotoknihy s najdôležitejšími udalosťami vášho života je skutočne vzrušujúca. Vraciate sa v spomienkach späť, vyhľadávate staré fotografie a postupne skladáte svoj príbeh. Niektoré staré fotografie je potrebné naskenovať, ale dnes to už nie je žiadny problém. »
Fotografie rodiny vo fotoknihe
« Je dôležité, aby jednotlivé udalosti z vášho života nasledovali v časovej postupnosti, inak by mohla pôsobiť chaoticky. »
Dášine fotografie z detstva
« Ak si radi odkladáte malé drobnosti na pamiatku, môžete nimi doplniť váš príbeh (napr. foto prvého občianskeho preukazu, prvého ľúbostného listu, pozdrav zo stužkovej a pod.). »
Svadobne fotky pani Dáši
« Môj život je veľmi pestrý a také sú aj moje fotoknihy. Rada používam rôzne pozadia z ponuky softvéru alebo na pozadie vložím vhodnú fotografiu. Na pozadie vkladám fotografie, ktoré doplním rámom alebo maskou z ponuky softvéru. Veľmi rada tiež používam kliparty/obrázky z bohatej ponuky softvéru. Každá dvojstrana má tak svoj originálny dizajn. »
Tvorivé stránky vo fotoknihe
« Nielen fotografie, ale aj texty vložené do fotoknihy, vyrozprávajú príbeh vášho života. Vkladanie textov a ich úprava je veľmi jednoduchá. Veľkosť a font písma doladíte k celkovému vzhľadu jednotlivých strán. »

« Jednoduchý softvér prináša stále nové možnosti a nové nadšenie na výrobu ďalšej fotoknihy. »

Teraz vytvoriť vlastnú CEWE FOTOKNIHU
Makingof Icon

Zo zákulisia

V jeden letný deň bolo u Líškovcov v Šali neobyčajne rušno. To dorazil náš CEWE tím na natáčanie príbehu nadšenej fanúšičky CEWE FOTOKNIHY. V útulnom malom byte, ale bohatom na spomienky, sme zažili príjemné stretnutie s Dášou Líškovou. Nahliadnite do zákulisia z natáčania.
Natáčanie Dáši so psom Amadeom
Prípravy pred natáčaním
Záber z kamery
Kamera z natáčania