Rodina Brunových: Rodina je najväčšie šťastie

Pre Ivku Brunovú, maminku 3,5 ročnej dcéry Viktórie, je rodina a šťastie jej najbližších to najdôležitejšie na svete. Veľmi rada dokumentuje rodinné príbehy prostredníctvom fotografií a vytvára pre svoju dcéru fotodenníčky v podobe CEWE FOTOKNIHY. « Mám rada fotografovanie a s príchodom Viki sa táto záľuba stala mojou vášňou. Rada fotím portréty, pozitívne emócie, deti pri hre a šantení. Snažím sa zachytiť energiu, úprimnosť a harmóniu daného okamihu. » Svoju kreativitu využíva tiež na vymýšľanie rôznych kreatívnych hier, ktorými sa snaží viesť svoju dcéru k tvorivosti a podporovať jej fantáziu.

Zbierka CEWE FOTOKNÍH v knižnici Najvzácnejšie spomienky v zbierke CEWE FOTOKNÍH

« Naša prvá CEWE FOTOKNIHA bola naším svadobným albumom. Náš spoločný významný a krásny moment, odkedy sme začali žiť jeden život bol impulzom pre vytvorenie prvej fotoknihy » spomína Ivka Brunová. Odvtedy každý polrok pribudne do knižnice nový denník ich spoločného rodinného života. « Pravidelne pribúdajú CEWE FOTOKNIHY, ktoré okrem fotografií obsahujú aj pre nás cenné texty, ktoré si priebežne počas polroka zapisujem – kde sme boli, čo sme zažili, milé historky, roztomilé skomoleniny rastúceho dieťatka, prvé vety a „múdrosti“. Častokrát večer sedíme pri fotoknihách, čítame si v nich a spomíname. Je úžasné, že máme takúto spomienku, pretože každý deň pribúdajú nové a nové zážitky, ktoré prekrývajú tie staršie... »

Video Icon

Spomienky pre našu dcéru

Ich hlavnou hrdinkou je pravdaže naša dcéra Viki. Aktivít a materiálu je vždy dosť – jarné bicyklovanie, návšteva farmy a zvieratiek, výlety, akrobacie na preliezkach, zmrzlina za odmenu, spoločné upratovanie, ale napríklad aj prvé strihanie. Teší ma, že naša Viki si denníčky veľmi rada pozerá, vypytuje sa na detaily a vďaka fotkám a príbehom z fotoknihy si svoje spomienky utužuje.

Uchovajte si najkrajšie spomienky ako Ivka Brunová vo vašej osobnej CEWE FOTOKNIHE

TERAZ VYTVORIŤ
Profile Icon

Rodina Brunových

Zohraná trojica, ktorá sa teší zo spoločných chvíľ a naplno si vychutnáva život. Aj vďaka malej dcére Viki zažíva každý deň úsmevné a inšpirujúce okamihy, ktoré ukladá do CEWE FOTOKNÍH a vytvára tak pre ňu zbierku spomienok.
Homestory Icon

Každý deň nové spomienky

Je úžasné, že každý deň nám prináša niečo nové a výnimočné. Aj drobné úspechy malej Viki sú pre jej rodičov veľkou udalosťou a ďalšou cennou spomienkou do zbierky.
Viki hrá na klaíri

« Brunovci milujú hudbu. Viki spolu s otcom často hrajú na klavíri alebo gitare. »

Netradičný fotorámik v tvare srdca

« Láska a silné rodinné puto zachytené na fotografiách. »

Viki v parku

« Viki je veselé dievčatko, ktoré je radosť fotiť. »

Brunovci listuju vo fotoknihe

« Spoločné chvíle pri listovaní CEWE FOTOKNÍH má rada celá rodina. »

Viki ako malá gotografka

« Aj z Viki rastie nadšená fotografka. »

« Fotoknihy sú krásny darček a pamiatka na celý život. »

(Ivana Brunová)
Photobook Icon

Viki a jej foto-denníček

Príbehy malej Viktórie zachytené v CEWE FOTOKNIHE sú veselé, hravé a plné lásky. Zachytávajú okamihy, ktoré si chcú Brunovci zachovať navždy. Nahliadnite do jedného z nich a nechajte sa inšpirovať pre tvorbu vlastnej spomienkovej fotoknihy.

Svadba, cestovanie, rodina alebo hobby - prelistujte si viac ako 1000 CEWE FOTOKNÍH našich zákazníkov

Nechajte sa inšpirovať
Designtips Icon

Tvorenie je zábava

Vo svojej zbierke majú Brunovci zatiaľ 13 CEWE FOTOKNÍH vo formáte XL. « Pre tento formát sme sa rozhodli preto, že najviac vyhovuje našim potrebám. Umožňuje vyniknúť detailom fotografie a experimentovať s rozložením fotografií, » vysvetľuje Ivka Brunová. Objavte pár jej tipov, ako si vytvoriť pútavú fotoknihu.
Viktória v parku
« Softvér na tvorbu CEWE FOTOKNIHY je veľmi intuitívny. Aj začínajúcim užívateľom umožní rýchlo sa zorientovať a nájsť si svoj štýl. Po pár klikoch objavíte základné nástroje i mnoho kreatívnych možností a môžete sa pustiť do tvorenia. Neváhajte využiť aj ponuku klipartov, rámikov a pozadí. »
Viki s polu s otcom
« Mojím odporúčaním je najskôr si dôkladne pripraviť fotografie, ktoré chcete vo fotoknihe použiť. Podstatne to uľahčuje a zrýchľuje prácu. Pri samotnej tvorbe už tak nestrácate čas vyhľadávaním vhodných obrázkov. »
Mini-príbeh Viktórie na prechádzke v parku
« Snažte sa z tematicky alebo farebne podobných fotografií vyčarovať vhodným rozložením „mini-príbeh“. Príbehu venujte vždy dvojstranu. Do výberu zaraďte fotografie orientované na výšku aj na šírku. Správne roztriedené a vybraté fotografie vám to umožnia »
Viki v zoo s levom a dinosaurom
« Veľkou výhodou je, že fotoknihu nemusíte tvoriť chronologicky. Dvojstránky je možné kedykoľvek premiestniť, vložiť novú dvojstranu, prípadne jej štýl skopírovať. Ak ste na niečo zabudli, vždy je možné vložiť novú dvojstranu a príbeh môže pokračovať. »
Čiernobiela Viki
« Nielen fotografie, ale aj krátke texty vyrozprávajú váš príbeh. Pokiaľ si vytvoríte « šablónu » na nadpisy aj samotné texty, jednoduchým kopírovaním dosiahnete rovnaký vzhľad textov v celej fotoknihe. »

« Intuitívne ovládanie softvéru vás nenúti študovať príručku, po pár klikoch sa zorientujete a budete „ako doma“. Len nabrať odvahu, čas a vyskúšať! »

Teraz vytvoriť vlastnú CEWE FOTOKNIHU
Makingof Icon

Zo zákulisia

V jeden krásny letný deň sa náš CEWE tím zišiel v byte Brunovcov v Bratislave a začalo sa náročné, ale napínavé natáčanie. V uvoľnenej a príjemnej atmosfére sme natočili inšpirujúci príbeh, ktorý veríme, osloví aj vás. Nahliadnite s nami do zákulisia.
Otec hrá na gitare
Natáčanie rodiny Brunovcov
Prezeranie fotoknihy na gauči
Pohľad z filmovej kamery
Priprava filmového štábu na natáčanie