Pohľadnice so žiariacimi efektmi


Výnimočné príležitosti si zaslúžia to najlepšie. Pripomeňte ich pohľadnicami s vašou fotografiou, ktoré jednoducho doplníte vlastnými textami. Svadobné blahoželanie alebo pohľadnica vynikne pridaním zlatého žiariaceho efektu. Alebo si môžete vybrať decentný strieborný efekt, ktorý dodá výslednému produktu ten správny lesk. Máte radšej iba mierne úpravy vašich výtvorov? V tom prípade siahnite po priehľadnom lakovaní, ktoré zabezpečí, že vaše pohľadnice alebo oznámenia ziskajú vypuklé prvky. Také svadobné blahoželanie alebo svadobná pohľadnica získajú celkom iný vizuál. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, výsledok bude vždy dokonalý.

Gold

CEWE pohľadnice s efektným lakom

  • rafinovaný dizajn s čiastočným lakovaním

  • vysoká intenzita farieb

  • so špeciálnym citom pre prsty

S efektným priehľadným lakovaním získajú vaše pohľadnice zjavne vypuklé prvky, ktoré atraktívne dotvoria celkový dizajn. Kombináciou vysoko lesklej povrchovej úpravy dizajnových prvkov a vašich fotografií vznikne aj na dotyk výnimočný pozdrav. Lesklý parciálny lak zintenzívni farby a efekty.

Zlaty

CEWE pohľadnice so zlatou farbou

  • výnimočné efekty

  • dizajnové prvky z lesklého zlata

  • exkluzívna úprava pre výnimočné príležitosti

Exkluzívne dizajnové prvky z lesklého zlata pre skrášlenie vašich pohľadníc. Vyberte si z mnohých dizajnových predlôh k slávnostným príležitostiam ako svadba alebo iné výnimočné oslavy. Zlaté efekty budú na vaše pozdravy nanesené špeciálnou tlačou, ktorá ich nechá krásne vyniknúť.

Gold

CEWE pohľadnice so striebornou farbou

  • trblietavé efekty

  • dizajnové prvky z lesklého striebra

  • exkluzívna úprava pre výnimočné príležitosti

Aj so striebornou farbou získajú vaše pozdravy neobyčajné čaro. Štýlový strieborný lesk je mimoriadne vhodný pre vaše pohľadnice alebo svadobné alebo narodeninové pozvánky. Dizajnové prvky v podobe strieborných ornamentov alebo obrysov vytvoria v kombinácii s vašimi fotografiami výnimočný celok.

Navrhnite si svoje blahoželanie
Skladacie blahoželanie Klasik (10 ks)

Skladacie blahoželanie Klasik (10 ks)

Nové: exkluzívna úprava v zlatej farbe,
striebornej farbe alebo efektný lak

 

Skladacie blahoželanie XL krátky sklad (10 ks)

Blahoželanie XL krátky sklad (10 ks)

Nové: exkluzívna úprava v zlatej farbe,
striebornej farbe alebo efektný lak

 

Skladacie blahoželanie XL dlhý sklad (10 ks)

Blahoželanie XL dlhý sklad (10 ks)

Nové: exkluzívna úprava v zlatej farbe,
striebornej farbe alebo efektný lak

 

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií