Pohľadnice s videom

Vaše video sa stane súčasťou blahoželania

Máte skvelé video k zvláštnej udalosti vo vašom fotoaparáte alebo smartphone? Napríklad narodenie vášho dieťaťa, oslavu narodenín alebo dokonca vianočný pozdrav?
Odteraz sa vaše video môže stať súčasťou CEWE Blahoželania. V momente ho môžete nahrať a umiestniť na prednej alebo vnútornej strane vášho blahoželania. Príjemca môže video kedykoľvek načítať pomocou čítačky QR kódov v smartphone alebo tablete.   

Skenovanie QR kódu

Vyskúšajte si to:

Naskenujte QR kód pomocou fotoaparátu v telefóne alebo tablete. Použite pri tom aplikáciu na skenovanie QR kódov a môžete si vychutnať video.

Je to jednoduché


  1. Vyberte si dizajn z veľkého množstva dizajnov podľa vášho výberu. Poznámka: Ak chcete umiestniť video na vonkajšej strane, nevyberajte žiadny dizajn.
  2. Najprv si zvoľte vnútorné strany, potom zvoľte usporiadanie v pravom menu a vyberte si rozloženie s QR kódom.
  3. Potom jednoducho pomocou myši presuňte video na požadované miesto.
  4. Automaticky bude vygenerovaný jedinečný QR kód pre prehrávanie videa.
  5. A konečne, môžete prispôsobiť svoju kartu samostatne, napríklad vložením fotiek alebo vlastným textom.

Vytačený QR kód je možné prehrávať v smartphone alebo tablete pomocou čítačky QR kódov. Tu je možno stiahnuť z App Store alebo Google Play zadarmo.

Prajeme vám veľa zábavy pri vytváraní vaších CEWE blahoželaní s videom.

video blahozelanie
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií