Info
Zákaznícka linka
02/6820 4415

CEWE Fotolab Lučenec

Pozývame vás do sveta fotografie do našej predajne v obchodnom dome Prior, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky fototechniky a príslušenstva a nezabudnite si prezrieť aj vystavené fotopráce.
Predajňa CEWE Fotolab Lučnec

CEWE Fotolab OD Prior Lučenec

Novohradská 3

Lučenec

948 01

Telefón: 047 / 433 0922

Otváracie hodiny

Po.-Pia: 08.00 - 18.00 / So. 08.00 - 12.00 / Ne. zatvorené

Email: LC-Fotolab@cewe.sk

Zobraziť na mape

Špičkové fotoaparáty, statívy, kryty a množstvo ďalšieho príslušenstva pre začínajúcich aj pokročilých fotografov máme pre vás v našej predajni v Lučenci. Nájdete nás v obchodnom dome Prior. Príďte, prezrite si ponuku a získajte vlastný pohľad pri práci s najnovšími modelmi fotoaparátov na trhu. Samozrejmosťou je školení personál, ktorí vám je plne k dispozícií.

Pre tých, ktorí by sa chceli viac inšpirovať v spracovaní fotografií do hotových produktov, sme si pripravili vzorky našich fotoprác. Naživo uvidíte, aké darčeky si viete pripraviť pre svojich najbližších alebo akými skvelými dielami si viete spestriť domáce priestory. Príďte a neoľutujete.

CEWE Fotolab výdajné miesto: Vaše predajne si môžete objednať v našom internetovom obchode online a vyzdvihnúť ich u nás na predajni.

Fotografie na doklady: Žiadne objednávanie a čakanie. Stačí ak prídete do predajne kde vás vyškolený personál odfotí. Fotenie nezaberie viac ako 5 minút.

Služby na našich predajniach