CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA

Darujte najkrajšie spomienky v CEWE FOTOKNIHE. Vyberte si z deviatich formátov, šiestich typov papiera a piatich väzieb.Obálka CEWE FOTOKNIHY s ozdobným efektom

Dodajte vašej fotoknihe elegantný nádych s novými dizajnovými elementami. Na tvrdý obal vybraných formátov fotokníh môžete pridať texty alebo motívy v striebornej a zlatej farbe alebo s efektným priesvitným lakom, nanesené špeciálnou metódou tlače. Na výber máte z mnohých dizajnových prvkov, dostupných v našom softvéri.Zlatý efektStrieborný efektLakovaný efekt

Darčeková krabička na CEWE FOTOKNIHU

S týmto obalom bude vaša fotokniha krásne zabalená a zároveň dokonale chránená.

Môj CEWE KALENDÁRVianoce sú ideálnou príležitosťou darovať blízkym kalendár z vlastných fotiek ako sprievodcu ďalším rokom, ktorý im bude pripomínať najkrajšie prežité chvíle. Objavte našu širokú ponuku kalendárov v rôznych formátoch a dizajnoch.

Geschenkbox

Darčekové balenie CEWE FOTOKNIHY

od 12,99 €*
Predovšetkým vianočné darčeky by mali byť obzvlášť osobné. S našim darčekovým balením CEWE FOTOKNIHY si ušetríte čas a nebudete sa musieť trápiť s nožničkami a ozdobným papierom. Súčasne však slúži aj ako pevná ochrana pre všetky vaše spomienky uložené vo fotoknihe. Toto balenie vám samozrejme ponúkame pre rôzne typy fotokníh: Veľké/ veľká panoráma, XL, XXL/XXL panoráma. A najlepšie na tom všetkom je, že ani nemusia byť Vianoce na to, aby ste si tento darček mohli otvoriť.
Express Service

Expresný servis

 

Už ostáva iba zopár dní do Vianoc a vy stále nemáte nakúpené darčeky? Pozrite si doby dodania jednotlivých CEWE FOTOKNÍH a podľa toho sa rozhodnite. Máte možnosť využiť aj expresný servis, aby ste vašu fotoknihu mohli držať vo vašich rukách čo najskôr.

Kreativtipp

Fotografujte aj počas Vianočných sviatkov

Počas Vianoc sa stretáva celá rodina. A preto neváhajte vytiahnuť vaše fotoaparáty a zachyťte tieto neobyčajné okamihy plné radosti a pohody. Skúšajte objavovať nové uhly pohľadu alebo sa pohrajte s ostrosťou vášho fotoaparátu a vytvorte tak čarovné fotografie.

Nástenné kalendáre A3 a A4

Naše najobľúbenejšie formáty si môžete vytvoriť na 4 rôznych typoch papiera. Vyskúšajte napríklad digitálnu tlač Premium matnú pre zamatovo jemnú optiku fotografií.

Nástenný kalendár A5 panoráma

Kalendár v malom, praktickom formáte, ktorý sa skvele hodí do každej miestnosti. Dostupný v kvalitnej digitálnej tlači s mnohými dizajnami.

Kuchynský kalendár veľký

Nástenný kalendár s vlastnou fotkou a priestorom na poznámky, pre lepšiu organizáciu vašich rodinných plánov.

Stolový kalendár štvorcový

Tento malý stolový kalendár prinesie radosť zo zážitkov prežitých s rodinou do vašej kancelárie či pracovne.

Vianočné pohľadnice (10 ks)

Vytvorte individuálne vianočné prianie s vlastnou fotkou a textom, presne podľa vášho vkusu.
Kreativtipp

Kreatívne nápady na darček a darčekové balenie

Pri tvorbe CEWE FOTOKALENDÁRU sa vašej kreativite hranice nekladú. Obzvlášť teraz, v čase Vianoc máte možnosť objaviť a zdokonaliť vašu tvorivosť.

Pohľadnice so zlatým a strieborným efektom

Darujte CEWE Pohľadnice s ozdobným efektom v zlatej alebo striebornej farbe a dodajte svojim vianočným pozdravom mimoriadne sviatočnú podobu.

Pohľadnice s efektným lakom

Pošlite svojim blízkym slávnostné vianočné prianie dozdobené dizajnovými elementami s efektným lakovaním a vlastnou fotografiou.

Štvorcové pohľadnice

Prekvapte priateľov a známych originálnym vianočným pozdravom v modernom štvorcovom formáte. Na výber máte niekoľko hotových dizajnov alebo si môžete vytvoriť vlastný z veľkého výberu klipartov a dizajnových elementov.

Kundenstimme

Viacdielne obrazy

Nechajte svoje najlepšie zábery vyniknúť na viacdielnom obraze. Môžete rozdeliť jednu veľkú fotografiu na viac častí alebo skombinovať viaceré motívy vedľa seba a vytvoriť pôsobivú domácu fotogalériu.

Foto na dreve

Prezentujte vaše fotografie v rustikálnom štýle. Drevo má nezameniteľnú textúru a dodáva fotkám teplo. Prechody medzi jednotlivými časťami vytvárajú želaný prírodný charakter.

Fotografia na plátne

od 16,95 €*
Na skrášlenie vášho domova toho skutočne nepotrebujete veľa. Aj zopár maličkostí dopomôže k príjemnej atmosfére. Jednou z možností, je fotografia na plátne. Vyberte si najkrajšiu fotografiu z dovolenky, veselú snímku vašich detí, alebo prírodné motívy. Materiály ako drevo a plátno dodajú vášmu domovu harmóniu a pokoj.

Osobný vianočný pozdrav

Dodajte vašim vianočným pohľadniciam celkom výnimočný vzhľad, nechajte sa inšpirovať našimi tvorivými typmi a užite si kopu zábavy pri tvorbe.

Samolepiaci plagát

Nechajte si vašu fotku vytlačiť ako samolepiaci plagát, ktorý môžete nalepiť na rôzne povrchy a kedykoľvek znova odlepiť. Veľká ponuka formátov vám poskytne flexibilitu pri dotváraní mimoriadneho charakteru vášho domova.Gallery Print

Obľúbená fotografia ako skutočné umelecké dielo. Gallery Print dodá vašim najkrajším záberom hĺbku, žiarivosť a lesk vďaka priamej UV-tlači na akrylátové sklo. Spevnenie fotografie hlinníkovou platňou zaručí pevnosť a stabilitu.Premium Poster

Prémiový plagát

od 2,95 €*
 

Je to najlepší spôsob, ako zvečniť vaše najväčšie zážitky: či si už vyberiete lesklú, matnú, alebo perleťovú variantu – na všetkých našich prémiových fotopapieroch perfektne vynikne každý detail.
Tip: čierno-biele snímky perfektne vyniknú na našom matnom fotopapieri, farebné zasa na lesklejších variantoch.

Obaly na smartfóny

Praktický a osobný darček nie len pre nadšencov technológií. Vyberte si z viacerých typov obalov ten pravý a nechajte si naň vytlačiť obľúbený motív. Obaly na telefón sú dostupné pre viac ako 200 modelov smartfónov.
Náš tip: Prečítajte si návod ako vytvoriť obal podľa vašich predstávArt Prints

Potešte všetkých nadšencov retro fotografie a štvorcových formátov. Vytlačte najkrajšie motívy na fotopásik alebo vytvorte fotku s nápisom či grafickými prvkami. Tento originálny osobný darček vyčarujete za pár minút a vaši priatelia či rodina sa z neho budú tešiť dlhú dobu.

Vankúš Premium

Darujte originálny vankúš s fotografiou vytlačenou na oboch stranách, ktorý bude vašim blízkym pripomínať krásne spoločné chvíle.

Foto-Puzzle

Prekvapte deti s puzzle s ich vlastnou fotkou a určite si užijete veľa zábavy pri spoločnom skladaní rodinného portrétu.
Kreativtipp

Sviatočné nápady na balenie darčekov

Tento darček bude pod vianočným stromčekom jednoznačne neprehliadnuteľný. Nechajte sa inšpirovať našimi kreatívnymi tipmi pre CEWE nástenné obrazy a vyčarujte úsmevy na tvárach vašich blízkych už pri obdarúvaní.
Veľa radosti pri tvorbe a darovaní!

Kreatívne darčekové balenie

Tvorivý tip pre profíkov. Ozvláštnite váš darček aj originálnym darčekovým balením. S trochou šikovnosti a trpezlivosti sa vám podarí CEWE obal na smartphone krásne zabaliť. Tak veľa šťastia pri tvorbe!
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií