Vianočné inšpirácie

Darujte najkrajšie spomienky
Darujte radosť s CEWE Fotoknihou, efektný lak

Obálka CEWE FOTOKNIHY s ozdobným efektomUvažujete, čo kúpiť na Vianoce, no stále ste nenašli originálny vianočný darček? Siahnite po našej fotoknihe, ktorá ponúka nádych elegancie a rôzne dizajnové prvky. Tvrdý obal umožňuje pridať nielen text, ale aj motívy so zlatým, strieborným alebo efektným priesvitným lakom. Špeciálna metóda tlače sa postará, aby váš darček k Vianociam pôsobil naozaj exkluzívne. Vyberte si niektorý z dizajnových prvkov, ktorý nájdete v našom softvéri. Zároveň si uvedomujeme, že radosť je o to väčšia, keď svojim darčekom zbytočne nezaťažíte prírodu. Aj preto je každá fotokniha klimaticky neutrálna. Veríme, že otázku: „Čo na Vianoce?“ spoľahlivo zodpovie naša fotokniha.

Rodinka Záškvarových o CEWE Fotoknihe

Darčeky k Vianociam so 100% zárukou spokojnostiSpokojnosť s vašou novou fotoknihou od CEWE je pre nás nesmierne dôležitá. Aj preto vám garantujeme najvyššiu úroveň prevedenia a služieb. Ak si aj napriek tomu do 6 týždňov všimnete dôvod, pre ktorý by ste mali byť s vianočným darčekom vy alebo vaši blízky nespokojní, vyhotovíme vašu objednávku znova alebo vrátime kúpnu cenu v plnej výške. Jednoducho urobíme všetko preto, aby ste spolu s nami zažili nezabudnuteľné a čarovné Vianoce.

CEWE Fotokalendár, s obľúbenými fotografiami počas celého roka

CEWE KALENDÁRObľúbené momenty môžete mať na dosah počas celého roka. Neexistuje lepší spôsob, ako originálne darovať vydarené fotografie vašim blízkym.

Nástenný kalendár A4 a A3

Nástenný kalendár A4 a A3Spoločné zážitky a spoločnú radosť môžete skvelo predviesť na nástenných kalendároch A3 alebo A4. Dostupné vo formáte na výšku alebo na šírku. Rozžiarte vaše zábery na každom z dvanástich listov. Aby jednotlivé momentky vynikli, môžete si zvoliť matný alebo lesklý papier, prípadne kvalitný fotopapier. Vyriešte otázku: „Čo na Vianoce?“ originálnym nástenným kalendárom.

Stolový kalendár štvrocový, veľký

Veľký štvorcový kalendár na váš stôlVyriešte darčeky k Vianociam našim veľkým štvorcovým kalendárom, ktorý sa výborne hodí na každý pracovný stôl. Jedinečný sprievodca celým rokom s rozmermi 21 x 21 cm bude hrdo prezentovať tie najlepšie zábery od vás.

Nástenný kalendár štvorcový XXL

Nástenný kalendár štvorcový XXLJedinečná dizajnová dekorácia, ktorá každý mesiac zmení svoj motív a štýl. Predstavujeme štvorcový nástenný kalendár vo formáte XXL, ktorý je tou správnou vianočnou inšpiráciou. Rozmery 45 x 45 cm z neho robia naozajstného kráľa kalendárov. Potešte sa vlastnými zábermi v modernom formáte.

CEWE Pohľadnice, podeľte sa o radosť

Vianočné pohľadnice (10 ks)Oznámte alebo pripomeňte výnimočné príležitosti pomocou vianočných pohľadníc. Vytvorte už vopred štylizované vianočné foto a umiestnite ho na pohľadnicu. Doplňte rôzne dizajnové prvky alebo vlastný text. Potešte svojich blízkych a priateľov a pripomeňte im zaujímavé okamihy.

Vyberte si motív z ponuky originálnych vianočných dizajnov
Vianočné pohľadnice s ozdobnou povrchovou úpravou
Vianočné pohľadnice s ozdobnou povrchovou úpravou

Klasické vianočné pohľadnice, ako ich všetci poznáme, sme vylepšili. Vytvorte si pohľadnicu a pridajte jej exkluzívny vzhľad pomocou efektného laku. Alebo môžete pohľadnicu oživiť striebornou a zlatou farbou.

Pohľadnice so zlatým a strieborným efektomVšetci už nepochybne hľadáme darčeky k Vianociam, avšak, čo tak pripomenúť a pozvať svojich blízkych k štedrovečernému stolu štýlovou a kreatívnou cestou? S našimi pohľadnicami s ozdobným zlatým alebo strieborným efektom sa to zaručene podarí.

Pohľadnice s efektným lakomPotešte blízkych štýlovým vianočným foto, ktoré jednoducho umiestnite v našom softvéri na pohľadnicu. Výsledné prianie môžete doplniť rôznymi dizajnovými elementmi, efektným lakovaním a samozrejme vlastnou fotografiou.

hexxas
Vianočné prekvapenie kúsok po kúsku s Hexxas

Podarujte jedinečný fotoobraz, ktorý môžete stále rozširovať, dopĺňať a zdokonaľovať kúsok po kúsku. Jedinečné a originálne prekvapenie pod vianočný stromček.

Foto na hliníkovej platniPevná, trvanlivá a prekvapivo ľahká hliníková platňa hrdo ponesie váš záber alebo koláž momentiek. Ponúka sa tak široká škála možností. Spôsob prezentácie obrazu bol pôvodne využívaný len profesionálmi, teraz ho môžete mať aj vy. Doplňte kúpené darčeky k Vianociam aj takýmto originálnym prekvapením.

Foto XXL na matnom papieriMatný papier dodá skvelý a neopozeraný vzhľad vašim najlepším fotografiám. Originálny vianočný darček si môžete vytvoriť v klasickom, štvorcovom alebo panoramatickom formáte. K tomu XXL rozmer pre všetkých, ktorý hľadajú viac priestoru pre svoje unikátne zábery.

CEWE Fotodarčeky, fotodarčeky, ktoré vyčaria úsmev na tvári

Obaly na smartfónyOsobný a pritom veľmi praktický vianočný darček poteší každého. Mobilné telefóny používame takmer každý deň, tak prečo z nich neurobiť dizajnový kúsok. Vyberte si z viac ako 200 modelov obalov a pridajte svoj obľúbený motív.

Vankúše s vašou fotografiou

Vankúš PremiumNetrápte sa už s tým, čo na Vianoce darovať vašim blízkym a vyriešte túto otázku vďaka mäkkému vankúšu Prémium. Vašu fotografiu vytlačíme po oboch stranách a pripomienka spoločných chvíľ tak nemusí ostať iba v snoch.

Foto-puzzle

Foto-PuzzleVýnimočné, kvalitné a značkové puzzle spolu s vami zvolenou fotografiou už na vás netrpezlivo čaká. Vyberte si z rôznych prevedení, s rozličným počtom dielikov a potešte priateľov pod vianočným stromčekom. Spoľahlivo zaženie nudu počas dlhých zimných večerov.

Originálne Last-Minute darčeky, CEWE FOTO IHNEĎ

Art PrintsNadšenci retro fotografií a neobvyklých štvorcových formátov sa určite potešia takému vianočnému darčeku. Kreativite sa medze nekladú a tak tie najlepšie fotopásiky môžu vzniknúť aj u vás doma. Radosť z takého darčeka pretrvá naozaj dlho.

Art prints

Retro fotoŠtýl s prvkami retro je opäť v kurze a naplno vnikol aj na pole fotografií a fotografického dizajnu. Vaše nové vianočné foto dokonale vylepší retro prevedenie spolu s množstvo rámčekov na výber. Prezrite si celú ponuku dizajnov, farieb, filtrov alebo pridajte vlastný text. Vdýchnite vašim obľúbeným fotografiám staronový vzhľad. Určite potešia ako súčasť vianočného darčeka.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií