Dokonalé svadobné oznámenia

Pohľadnice

od 1,69 €*
Perfektné a hlavne originálne svadobné oznámenia pre priateľov. CEWE Pohľadnice vytvorené online s fotkou, dizajnom a vlastným oznámením. Možné upraviť vonkajšiu aj vnútornú stranu oznámení.
CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA

od 8,99 €*
Prvé rande, pohľady, či bozky. Vráťte sa späť ku začiatkom: Nájdite fotografie zo spoločných chvíľ odkedy ste spolu a nechajte našu CEWE FOTOKNIHU vyrozprávať celý váš príbeh.
Aby sa na nič nezabudlo!

Zápisník

od 11,99 €*
Váš svadobný deň musí byť perfektne naplánovaný. Vytvorte si preto svadobný zápisníček, pre vaše nápady a poznámky. Takto budete mať vo všetkom prehľad a pekne na jednom mieste.
Skvelé nápady pre skvelé svadobné fotografie

Foto nápady

Tie najkrajšie svadobné fotografie sa vyznačujú zachytením tých najmagickejších momentov a atmosféry. Inšpirujte sa jednotlivými radami a zachyťte ten Svoj jedinečný deň najlepšie ako sa dá.

Stiahnuť fototipy
Tričko
Rozlúčka so slobodou taká, ako má byť! Skvelá atmosféra a to správne oblečenie. Naše tričká sú jednoznačne povinnou súčasťou pre nezabudnuteľnú párty.Tak si vytvorte tie vaše práve teraz podľa šablóny.
Tašky
od 7,99 €*
Tí najbližší priatelia budúceho ženícha, alebo nevesty by mali nosiť niečo spoločné, charakteristické. S našimi taškami to viete ľahko a hravo docieliť a použiť vlastné alebo ponúkané návrhy.
Nás tip
Das Foto Memo zur Hochzeit
16,99 €*
Zablahoželajte mladomanželom milým darčekom vo forme pexesa z vlastných fotiek. Takto si vás, alebo rodinu a blízkych budú môcť vždy pripomenúť, keď im bude smutno.
Príbeh spoločnej lásky, ako koláž
od 3,99 €*
Využite naše dizajny a šablóny koláží pre vaše fotky.Náš tip: Vyskladajte príbeh lásky zamilovaného páru vo fotokoláži.
Nástenný kalendár
od 4,99 €*
Plánujete na jar svadbu? Túžite po spoločnej dovolenke cez leto a alebo v chladnejšom novembri? Čokoľvek vás napadne, naplánujte si to s našimi fotokalendármi.
CEWE FOTOKNIHA ako svadobný dar
od 8,99 €*
Ak chcete skutočne prekvapiť svadobný párik, darujte im CEWE FOTOKNIHU. Vaše spoločné chvíle so svadobným párom zachytené na fotografiách, prelínajúce sa s osobným blahoželaním, alebo srdečnou básňou. Jednoducho jedinečný darček.
Magnet na chladničku
9,99 €*
Podarujte držiaky na dobré správy. Magnet na chladničku s vašou fotografiou a úsmevom, ktorá udrží vaše odkazy na viditeľnom mieste a zakaždým poteší aj vašich blízkych, ktorí pôjdu okolo.
Menovka na dvere
od 24,99 €*
So svadbou príde možno nová adresa a skoro určite aj nové priezvisko, aspoň čo sa nevesty týka. Podeľte sa preto s okolím o tieto správy, najlepšie už s vlastnou estetickou menovkou na vašich nových dverách.
Menovka pre každého hosťa

Menovky na stôl

od 8,95 €*

Menovky sú ideálnym pomocnikom pri organizovaní zasadacieho poriadku. Takýmto spôsobom si každý váš hosť nájde svoje miesto. Využite pri ich tvorbe naše skvelé dizajny, aby vypadali ešte lepšie.

Menü
od 24,95 €*

Vlastné menu karty sú originálnym doplnkom na svadobnej hostine. Rozhodne patria medzi maličkosti, ktoré si vaši hostia všimnú a zapamätajú. .

Zápisník ako kniha hostí

Zápisník

od 11,99 €*

Vytvorte si vlastnú knihu hostí, kde vám svadobnýi hostia môžu zanechať milé priania a vy sa k nim budete môcť kedykoľvek vrátit. Tip: Upravte si knihu tak, aby na stranách ostalo viac miesta, kde môžete pridať fotky k odkazom vašich hostí.

Fotonálepky

Fotonálepky

od 1,95 €*

Ozdobte si svadobný stôl spoločným úsmevom. Fotonálepkami skrášlite menovky hostí, obaly na príbory alebo iné dekoračné maličkosti, ktoré naladia tú správnu atmosféru.

Foto srdce

Fotomedaily pre hostí

Pri svadbách je pomoc od družičiek a družby na nezaplatenie.
Pômožu s maličkosťami alebo zachránia celý váš najdô-
ležitejší deň. Vytvorte im a podarujte milú medailu
zásluh od nevesty a ženícha, nech aj ostatní vidia,
že bez ich pomoci by to také perfektné
ani nemohlo byť.

od 0,09 €*
Dajte svojím fotografiám ďalší rozmer. Pozrite si naše tipy, inšpirujte sa a vyskúšajte napríklad vytvarovať vašu fotografiu do tvaru srdca a okrášliť tak svadobnú tortu.
Povedzte to s CEWE FOTOKNIHOU

CEWE FOTOKNIHA Malá

od 7,95 €*

Venujte svojím známym a rodičom niečo na pamiatku z vašej svadby. Darujte im CEWE Fotoknihu, kde budú zachytené chvíle a tie najkrajšie spoločné zážitky, ktoré ste spolu prežili.

CEWE FOTOKNIHA Veľká panoráma

od 19,99 €*
Máte toľko zachytených okamihov z medových týždňov a svadby, že by ste nimi naplnili celé dve fotoknihy? Vytvorte si potom jednu veľkú! Môžete sa nechať inšpirovať veľkými CEWE Fotoknihami naších zákazníkov.
Pohľadnice

Pohľadnice

od 4,95 €*
To občas nevyjde, poďakovať sa osobne. Povedzte to preto iným spôsobom: osobnou a originálnou pohľadnicou (sada 10ks)
Magické momenty na Fotoplátne

Foto na plátno

od 16,95 €*
Zachytil Váš svadobný fotograf zvlášť magický moment? Dajte snímke miesto na stene vášho domova. Tak sa budete môcť vždy nanovo vracať ku krásnym spomienkam.
Foto srdce

Foto srdce

od 0,09 €*
Majú vaši hostia super fotky? Sem s nimi! Z vašich obľúbených fotiek môžete vytvoriť na stene napr. koláž vo forme srdca.
Sklenená fotografia

Sklenená fotografia

od 24,99 €*

Vďaka svojej hrúbke 19mm prepožičiava sklenená fotografia motívu neobyčajnú hĺbku. Nenechajte Vaše spomienky vyblednúť. Postavte si Vašu fotku napr. na písací stôl, aby ste aj v prestávkach mohli spomínať na krásne momenty.

Premium vankúš

Premium vankúš

od 29,99 €*
Môže byť dekorácia ešte romatickejšia? Náš prémiový vankúš sa ideálne hodí na odprezentovanie mladomanželov.To sa bude určite páčiť aj svokrovcom.
Fotografie v knihe návštev
od 0,09 €*

Nechajte najkrajšie fotografie Vašich hostí odprezentovať v Knihe hostí.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií