Rodina Cestovanie Priatelstvo Hobby
CEWE FOTOKNIHA Veľká

CEWE FOTOKNIHA Veľká

od 19,99 €*
Vaša osobná fotokniha z celého roka ako CEWE FOTOKNIHA A4 Veľká. Ideálna ročenka, do ktorej si môžete vložiť svoje najlepšie rodinné fotografie z osláv, výročí, vianoc, dovoleniek a iných príležitostí. Navyše ich môžete doplniť vlastnými textami. 26 až 154 strán vám poskytne dostatok priestoru pre vaše spomienky. Tiež vhodná ako výnimočný darček pre priateľov a rodinu.
Perfektný motív pre vašu ročnú fotoknihu!

Perfektný motív pre ročnú fotoknihu!

CEWE Creative expert Sarah Asche

Rok prináša mnoho podujatí, na ktoré
s radosťou spomíname. S pomocou fotoaparátov a smartfónov každoročne odfotíme množstvo fotografií pri tých najkrajších príležitostiach. Uložte vaše fotografie do jedinej CEWE FOTOKNIHY a spomienky z celého roka sa nikdy nestratia.
CEWE FOTOKNIHA XXL

CEWE FOTOKNIHA XXL

od 59,99 €*

Zaznamenajte rast vášho dieťatka v CEWE FOTOKNIHE XXL, v ktorej zachytíte jeho vývoj od narodenia cez prvé krôčiky, prvé zúbky, prvé narodeniny. Vytvoríte mu tak úžasnú spomienku plnú zážitkov a aj po rokoch si v nej pripomeniete nádherné detské roky.

CEWE Rodinný kalendár A3

CEWE Rodinný kalendár A3

od 19,99 €*
Krásny a praktický: s CEWE rodinným kalendárom A3 budete mať dostatok priestoru pre svoje najlepšie fotografie a všetky nasledujúce udalosti roka.
Text a obrázky v kalendáriu

Váš vlastný text a obrázky v kalendáriu

od 9,99 €*

V našom CEWE Kalendári si už pri vytváraní môžete vložiť
do kalendária svoj vlastný text a obrázky.
S týmto pomocníkom už nikdy nezabudnete na termíny narodenín, výročie svadby, či iné dôležité udalosti.

Video v CEWE FOTOKNIHE

Video v CEWE FOTOKNIHE

Do vašej fotoknihy si môžete vložiť aj krátke videá pre ešte lepšie uchovanie vašich spomienok. Či už zážitky z dovolenky alebo inej príležitosti príjemne obohatia vašu CEWE FOTOKNIHU. Video si môžete vložiť na vybrané miesto vo vašej fotoknihe
a prehrať pomocou QR kódu prostredníctvom vášho smartfónu alebo tabletu.
CEWE FOTOKNIHA XL na fotopapieri

CEWE FOTOKNIHA XL na fotopapieri

od 54,99 €*
Vaša vysnívaná dovolenka roka v CEWE FOTOKNIHE XL. Či už na lesklom, matnom alebo fotografickom papieri, na svoju dovolenku už nikdy nezabudnete.
Nástenný kalendár A3 panoráma na lesklom papieri

Nástenný kalendár A3 panoráma na lesklom papieri

od 19,99 €*
S CEWE Kalendárom A3 v panoramatickom formáte bude každý mesiac jedinečný v žiarivých farbách. Fotografie z dobrodružných prázdnin alebo
z vysnívanej dovolenky najlepšie vyniknú práve v tomto formáte.
Aplikácia CEWE FOTOSVET

Aplikácia CEWE FOTOSVET

S aplikáciou CEWE FOTOSVET pošlete osobný pozdrav
z dovolenky priamo z vášho smartfónu alebo tabletu. Vytvorte si pravú pohľadnicu s vašimi fotkami, textami a vlastnou fotografiou namiesto pečiatky
a v tlačenej podobe ju doručíme na ľubovoľnú adresu po celom svete.

CEWE FOTOKNIHA Veľká panoráma

CEWE FOTOKNIHA Veľká panoráma

od 25,99 €*

Krásne okamihy plné emócií, lásky a radosti sú tou správnou témou na vytvorenie neopakovateľnej CEWE FOTOKNIHY v panoramatickom formáte. Pri rôznych príležitostiach ako napr. Valentín
alebo narodeniny môže byť fotokniha ideálnym darčekom pre vašich najbližších.

CEWE FOTOKNIHA Štvorcová

CEWE FOTOKNIHA Štvorcová

od 19,99 €*
Urobte radosť výnimočnému človeku vo vašom živote so štvorcovou CEWE FOTOKNIHOU a vaše spoločné spomienky zostanú navždy živé.
Koláž
od 3,99 €*
Nechajte vyniknúť vaše najkrajšie okamihy s nástennými CEWE dekoráciami. Ozdobte si váš domov domácou galériou v podobe fotografií na plátne, akrylátovom skle, hliníkovej, penovej doske,
či kolážou na plagáte. Vašej tvorivosti sa medze nekladú.
CEWE FOTOKNIHA XXL

CEWE FOTOKNIHA XXL

od 54,99 €*
Pri našich koníčkoch trávime veľa času a zažívame výnimočné chvíle. CEWA FOTOKNIHA XXL ponúka naozaj veľký priestor na prezentáciu vašich najlepších záberov a príbehov. Či už fotografovanie, domáce zvieratká alebo záhrada, všetky naše záľuby sú výbornou témou na vlastnú fotoknihu.
CEWE FOTOKNIHA Veľká na fotopapieri

CEWE FOTOKNIHA Veľká na fotopapieri

od 19,99 €*
Zábery krajiniek budú vyzerať skvele v CEWE FOTOKNIHE na fotopapieri. Žiarivé farby a kvalitná väzba sú zárukou najlepšej prezentácie vašich fotografií.
Nástenný kalendár A4

Nástenný kalendár A4

od 14,99 €*
S CEWE Kalendárom A4 na matnom papieri získajú vaše fotografie menej odrazov a zároveň ozdobia vašu obývačku najkrajšími zábermi z celého roka.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií