Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Ako vytvoriť výnimočný kryt a obal na mobil

Mobil so sebou nosíme všade a každý deň. Je určite jedným z predmetov, ktoré často držíte v ruke. Navrhnite preto štýlový obal pre váš telefón, ktorý ho nielen ozvláštni, ale aj ochráni.

Nezáleží na tom, či máte nový Samsung Galaxy, iPhone, Huawei alebo iný mobilný telefón. V CEWE nájdete obaly a kryty pre mnoho mobilných telefónov od rôznych predajcov.

Výnimočné momenty na vašom obale na mobil.

Ukážeme vám ako rýchlo a ľahko vytvoríte originálny kryt či obal pre váš telefón s použitím vlastných fotografií a ešte omnoho viac. Vyberte si z veľkého množstva typov od skladacieho krytu až po praktické puzdro. Poďme na to!

Nájdite tú správnu fotografiu

Výber vhodnej fotografie je kľúčový. Najideálnejšie je zvoliť fotografiu na výšku, pretože sa najlepšie hodí na obal. Ale pokojne môžete použiť aj fotografiu na šírku, alebo orezať fotku tam, kde potrebujete.

Vyberte fotografiu tak, aby zodpovedala vášmu telefónu.

Ako na to krok za krokom

Navrhnúť obal na telefón vám nezaberie viac ako pár minút.

  • Vyberte model smartfónu, typ požadovaného krytu a prípadne aj farbu.
  • Upravte rozloženie a pridajte jeden alebo viac obrázkov.
  • Ak chcete, môžete do návrhu pridať krátke texty alebo kliparty.
  • V poslednom kroku skontrolujete obal v náhľade a objednajte.

V našom editore ľahko napasujete fotku priamo na obal tak, ako ju potrebujete. Dbajte na to, aby okolo vášho motívu ostalo trochu miesta a nebol príliš tesne pri okraji telefónu.

TIP: Obal ozdobte textami alebo klipartami – nájdete ich v editore na ľavej strane. Klipart či text umiestnite na jednofarebné miesto na fotografií, aby vynikol.

Objavte dizajny na každú príležitosť

Nezabudnite na kliparty a dizajny, ktoré skrášlia váš návrh.

Chcete obal na mobil darovať ako darček, alebo ho vytvárate na špeciálnu príležitosť? S našimi dizajnmi to bude hračka. Všetky ich nájdete v online editore vľavo, v kategórii „Rozloženie“. Text môžete samozrejme upraviť podľa vás.

Dizajn vyberte podľa danej príležitosti, napríklad svadba, Deň matiek, či Valentín.

Obal s retiazkou

Poznáte už našu novinku? Pre tých, ktorý majú radi svoj telefón stále po ruke tu máme obal na mobil s retiazkou. Štýlová retiazka spraví z vášho telefónu dokonalý módny doplnok. Na výber máte pletené, kožené alebo textilné remienky, a môžete tak obal prispôsobiť svojmu osobnému vzhľadu.

Obal na mobil s retiazkou bude váš štýlový doplnok.

Veríme, že vám vlastnoručne navrhnutý kryt na mobil spríjemní každý deň a vy si vždy spomeniete na toho, koho máte vytlačeného na obale.

Želáme vám veľa radosti pri tvorení.