Afrika
Afrika
Afrika
CEWE FOTOKNIHA XXL Panoráma

CEWE FOTOKNIHA XXL Panoráma

od 59,99 €*
Vďaka svojej veľkosti a úžasnej tvrdej väzbe, ktorú si môžete sami navrhnúť, sa CEWE fotokniha XXL výborne hodí na to, aby ste zachytili vašu cestu do Afriky na takmer 98 stranách.
Video v CEWE FOTOKNIHE

Video v CEWE FOTOKNIHE

Teraz môžete celkom jednoducho vložiť do vašej CEWE fotoknihy aj pohyblivé obrázky. Vďaka bezplatnému softvéru celkom jednoducho vložíte video ako QR-kód, ktorý potom naskenujete vašim tabletom alebo smartfónom. Takto jednoducho sa môžete opäť vnoriť do africkej savany.
Video im CEWE FOTOBUCH TV Spot
Tv Spot

TV spot - CEWE FOTOKNIHA

nšpirujte sa pri vašej najbližšej ceste do ďalekých končín našim najnovším filmom v TV. Budete prekvapení aké možnosti Vám ponúka CEWE.
TV Spot TV Spot

"Fascinácia Južnou Afrikou"

od Hans-Rolanda Müllera z mesta Laußnitz

Daniela napísala 26.02.2013:
"5 hviezdičiek, fotokniha
snov... Fotografie pôsobia veľmi
dobre. Nič viac netreba."
Namibia

"Namibia"

 
od Marion Struck 

Achim napísal 12.03.2012: 
"Autentická s výbornými
zábermi. To je Namíbia..."

 

Viacdielne foto na plátno

Viacdielne foto na plátno

od 11,90 €*
naše viacdielne foto na plátno Vám ponúka neporovnateľné čaro africkej noci, ktorú si môžete opäť privolať vo vašej obývačke. Tak zostanú spomienky na vašu vysnívanú a nezabudnuteľnú cestu zachované
Fototipy Afrika

Fototipy

Afrika je kontinentom divokých zvierat a divokej prírody. Ukážeme vám, ako „zachytiť“ rozprávkový svet Afriky vašim fotoaparátom a získať uchvacujúce zábery.
CEWE FOTOKNIHA XL

CEWE FOTOKNIHA XL

od 54,99 €*
nekonečné diaľnice, veľkolepé mrakodrapy, fantastická príroda – cesta do USA je pre mnohých veľkým snom. Do tohto sna sa môžete vďaka CEWE FOTOKNIHE celkom jednoducho opakovane vracať.
Fotosúťaž Amerika Unlimited
USA - Juhozápad

"USA - Juhozápad"

od Achima Bauersfelda

Susanne napísala 18.09.2012:
"Veľmi pekná fotokniha. Titulná strana
je obzvlášť vydarená! Nádherná pamiatka na dovolenku."

 

„Môj New York 2012

„Môj New York 2012"

od Marion Struck

Gudrun napísala 12.05.2013:
""Podľa mňa je táto kniha super pekná! Úžasné
fotografie a úplne úžasné rozdelenie
fotografií. Jednoducho super!"

Foto pod akrylátovým sklom

Foto pod akrylátovým sklom

od 24,95 €*
Čo by ste povedali ma to, keby ste mohli ešte raz prežiť ohromujúci výhľad z Empire State Building alebo Golden Gate Bridge? Vďaka fotografii pod akrylátom s veľkým formátom získate obzvlášť cennú spomienku na tento jedinečný moment.
Fototipy Amerika

Fototipy

Či už grandiózna príroda alebo pulzujúce mestá: čistá sloboda, ktorá sa tu ponúka. Nech si zvolíte ktorúkoľvek časť amerického kontinentu, určite sa oplatí zachytiť tento fascinujúci svet na fotografiách. Ponúkame Vám tipy, ktoré spravia vaše zábery nezabudnuteľnými.
CEWE FOTOKNIHA Veľká

CEWE FOTOKNIHA Veľká

od 25,99 €*
Zlatý chrám, prastaré obrady, miliónové metropoly - Ázia je kontinentom protikladov. Veľká CEWE FOTOKNIHA sa perfektne hodí na zachytenie dobrodružnej cesty do Ázie.

"Thajsko"

od Katrin Fischer

Claudia napísala 18.09.2012:
„Vašu knihu som si pozrela s veľkou radosťou.
Thajsko bude našim najbližším cestovateľským cieľom.“

 

 

Japonsko 1996

"Japonsko 1996"

od Cornelie Sprossmann

Angela napísala 14.10.2011:
" Veľmi, veľmi elegantné a vkusné, úplne
sa hodí na tému Japonsko. Odo mňa
dostáva 5 hviezdičiek."

Gallery Print

Gallery Print

od 29,95 €*
Vitajte vo svete farieb, sme v Ázii. Obzvlášť nádherne farbenú fotografiu si môžete dať vytlačiť pod akrylátové sklo, na hliníkovú platňu alebo ako Gallery Print. Tak získate výnimočný umelecký kúsok, ktorý ohúri hlbokým dojmom a farebnou brilantnosťou.
Návod na CEWE nástennú dekoráciu
Chcete motív z vašej vysnívanej dovolenky premeniť na osobitý umelecký kúsok? Ukážeme Vám, ako sa môže vaša fotografia stať elegantnou nástennou dekoráciou.

 

Nástenný kalendár A4

Nástenný kalendár A4

od 14,99 €*
Vytvorte si z fotografií z vašej vysnívanej cesty kalendár s dvanástimi mesiacmi. Vytvorte si s vašimi fotografiami a dokonalým dizajnom spoločníka, ktorý Vám bude každý mesiac pripomínať vašu nádhernú dovolenku.
Fototipy

Fototipy

V Ázii natrafíte popri moderných svetových metropolách na vzdialené spôsoby života, prastaré chrámy a rituály. Nikde inde nenájdete také veľké množstvo rôznorodých vôní a farieb. Radi Vám ukážeme, ako môžete optimálne zachytiť atmosféru tohto kontinentu vašim fotoaparátom.
CEWE FOTOKNIHA XL

CEWE FOTOKNIHA XL

od 54,99 €*
Nekonečná krajina plná zázrakov, veľkolepá príroda a fascinujúci ľudia – to je Austrália. Zachyťte na vždy vaše jedinečné zážitky z cestovania týmto čarovným svetom v extra veľkej CEWE FOTOKNIHE XL na fotopapier.

"Austrálska Odysea"

od M. Godawa z Oldenburgu

Anja napísala 10.08.2011:
"Veľmi pekne navrhnuté! Niekto
tu bol skutočne kreatívny."

"Austrália 2006"

od Dirka Stamma

Monika napísala 14.04.2011:
"Uau, nádherná kniha. Úžasné
fotky, vynikajúce usporiadanie, kniha
vytvorená na mieru s veľkou láskou
a starostlivosťou.“

Hliníková platňa

Hliníková platňa

od 19,95 €*
Pripomeňte si čarovné momenty! S fotografiou vytlačenou na hliníkovej platni získate fantastický umelecký kúsok, ktorý sa Vám bude núkať svojimi brilantnými farbami. Náš tip: čierno-biele fotografie nadobudnú na hliníkovej platni výnimočný efekt.
Samostatná pohľadnica s aplikáciou CEWE FOTOSVET

Samostatná pohľadnica s aplikáciou CEWE FOTOSVET

od 1,69 €*
Patrí sa poslať z každej dovolenky pohľadnicu s pozdravom pre tých, čo zostali doma. S aplikáciou CEWE FOTOSVET môžete z opačného konca sveta úplne hravo poslať všetkým priateľom a príbuzným originálnu pohľadnicu s vašimi úžasnými zábermi.
Nástenný kalendár A3

Nástenný kalendár A3

od 19,99 €*
Vaše fantastické dovolenkové motívy nájdu v našom extra veľkom nástennom kalendári to správne miesto. Takto si môžete po celý rok, v každý všedný deň pripomenúť mimoriadne okamihy z vašej dovolenky snov.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií