Pôsobivá všestrannosť: to sú viacdielne formáty!


Máte veľa vzácnych fotografií a chcete ich prezentovať pôsobivo? S viacdielnymi formátmi premeníte každý fotoobraz na zaujímavé dielo. Teraz až 6 vašich obľúbených momentov môže byť v centre pozornosti. Nový foto obraz si môžete vyskladať z niekoľkých častí alebo kreatívne usporiadať viacero motívov - pri tvorbe jednoducho nemáte žiadne obmedzenia. Použitím vlastných motívov dostane výsledný fotoobraz individuálny charakter.


Viacdielne formáty vám radi vyhotovíme na rôzne materiály. Vytvárajte viacdielne fotoobrazy, stačí si len vybrať požadovaný typ:

 

Viacdielne formáty s jedným motívom


Vaša fotografia sa bude vynímať vo viacerých častiach fotoobrazu, napríklad v súlade troch jednotlivých častí. Viacdielne formáty sa môžu poskladať z rôznych kombinácií, napríklad vo formáte z dvoch, troch alebo štyroch častí fotografie. Takto vytvorený obraz na stenu z jednej fotky razom dostane nový rozmer. Je to naozaj jednoduché, vyskúšajte si to v našom online editore.

2-dielne formáty

od 11,98 €*

3-dielne formáty

od 17,97 €*

4-dielny formát

od 23,96 €*

Viacdielne formáty fotoobrazov s niekoľkými motívmi


Máte dve fotografie, ktoré sa navzájom skvele dopĺňajú? Zvoľte si najlepšie rozvrhnutie, nahrajte vydarené momenty a nový foto obraz je na svete. Vyrozprávajte príbeh pomocou spojenia viacerých záberov a ich usporiadania prostredníctvom viacdielnych formátov. Je len na vás, ktorými časťami zo svojích zážitkov obohatíte vaše steny.

Dve časti

od 11,98 €*

Tri časti

od 17,97 €*

Kvadratický formát

od 31,96 €*

Mozaika

od 35,91 €*

Závin

od 17,96 €*

Krokové usporiadanie

od 35,94 €*

Panoráma

od 31,96 €*

Panoráma Duo

od 9,98 €*
Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií