Moje video v CEWE FOTOKNIHE

Nechcete zabudnúť na špeciálne momenty a rôzne príležitosti? Stále viac a viac ľudí používa smartphone alebo fotoaparát na krátke videa. Teraz sa vaše video môže stať súčasťou každej CEWE FOTOKNIHY. Jednoducho umiestnite vaše video pomocou filmového pásu na požadované miesto a neskôr v hotovej CEWE FOTOKNIHE si môžete prehrávať vaše video pomocou unikátneho QR kódu kedykoľvek a kdekoľvek pomocou smartphonu alebo tabletu.

Naskenujte QR kódNaskenujte QR kód

Vyskúšajte si to:

Naskenujte QR kód pomocou fotoaparátu vo vašom smartphone alebo tablete pomocou aplikácie čítačky QR kódov a môžete pozrieť video.


  1. Kliknite na video, podľa Vášho výberu a pridajte ho ako fotografiu v požadovanej lokalite vo vašej CEWE FOTOKNIHE.
  2. Existujú dva spôsoby, ako zobraziť video v CEWE FOTOKNIHE: buď sa rozhodnete pre jeden titul alebo vyberte filmové pásy s až šiestich snímok.
  3. Automaticky bude vygenerovaný QR kód pre prehrávanie videa. Ten môže byť umiestnený kdekoľvek v CEWE FOTOKNIHE.
  4. Pomocou kamery vo vašom smartphone alebo v tablete, naskenujte váš QR kód. Ihneď potom môžete sledovať videá priamo na vašom mobilnom zariadení. Jedinou podmienkou je, že potrebujete čítačku QR kódov. Môžete si ju stiahnuť zadarmo z App Store alebo Google Play.

 

Želáme vám, veľa zábavy pri objavovaní sveta pohyblivých obrázkov, vo vašej CEWE FOTOKNIHE.

K dispozícii pre:
Stiahnuť softvér
Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií