• 100% záruka spokojnosti
  Individuálny prístup a spokojnosť jednotlivcov s CEWE Fotoknihou je pre nás dôležitý. Zaručujeme teda vynikajúcu kvalitu a služby - kedykoľvek.


  Viac info
 • Euróspka najobľúbenejšia fotokniha
  - Viac ako 35 miliónov predaných kópií CEWE Fotokníh od roku 2005.
  - Viac ako 10 miliónov stiahnutí nášho softvéru pre navrhovanie.

  Zistiť viac
 • Infolinka 7 dní v týždni
  Potrebujete informáciu o vašej objednávke alebo máte otázky ohľadom našich produktov? Počas celého týždňa je vám k dispozícii naša infolinka 02/6820 4415, kde vám radi poradíme.

Škola

Inšpirujte sa ukážkami ročenky pre školy a materské školy:

Školská ročenka - pamiatka na celý život

CEWE FOTOKNIHA ako školská ročenka je skvelý spôsob na uchovanie spomienok a zážitkov zo školských čias. Aj po rokoch v nej ožijú príbehy zo školských lavíc, výletov, stužkovej, či lyžiarskeho zájazdu a vyčaria úsmev na vašej tvári.


CEWE FOTOKNIHA ponúka neobmedzené možnosti kreatívneho spracovania. Pomocou nášho bezplatného objednávkového softvéru si môžete vytvoriť originálny návrh školskej ročenky s použitím vlastných fotografií a textov. Vybrať si môžete z veľkého množstva formátov, typov väzby, atraktívnych pozadí a dizajnov.


Viac informácií o špeciálnej ponuke pre školy a materské školy získate na infolinke 02/6820 4415 alebo na digital@cewe.sk

 

Vyberte si ideálny formát pre Vašu školskú ročenku:

Stiahnutie softvéru Môj CEWE Fotosvet
Kompletný cenník a ponuka formátov CEWE FOTOKNIHA XL CEWE FOTOKNIHA Veľká CEWE FOTOKNIHA Štvorcová CEWE FOTOKNIHA Kompakt Panoráma
Plagát

Atraktívna prezentácia Vašej školy a úspechov


Prázdne školské steny ponúkajú výborný priestor na ukážku dosiahnutých úspechov a výnimočných momentov. Vytlačte si plagát, fotokoláž, fotoobraz alebo fotografie s rámovaním a Vaša škola opäť ožije spomienkami na úspešné podujatia. V ponuke máme veľké množstvo formátov a materiálov.

už od 3,99 €

CEWE FOTOOBRAZY


Aj v materskej škôlke sa deje veľa zaujímavých podujatí, ktoré deťom prinášajú radosť. Výlety v ZOO, detské besiedky, karneval, či divadielka sú výbornou príležitosťou na zachytenie úžasných zážitkov. Spravte si galériu z najvydarenejších momentov.


Foto na plátno už od 16,99 €

Retro foto

Objavte svet fotografií v štýle Retro

a Vaše spomienky získajú jedinečné čaro

Fotografie

Zážitky z vydarených výletov, úspešných športových a spoločenských podujatí najlepšie vyniknú na pravom fotopapieri. Digitálne fotografie jednoducho online s doručením poštou alebo do vybranej predajne Fotolab

od 0,09 €