• 100% záruka spokojnosti
  Individuálny prístup a spokojnosť jednotlivcov s CEWE Fotoknihou je pre nás dôležitý. Zaručujeme teda vynikajúcu kvalitu a služby - kedykoľvek.


  Viac info
 • Euróspka najobľúbenejšia fotokniha
  - Viac ako 35 miliónov predaných kópií CEWE Fotokníh od roku 2005.
  - Viac ako 10 miliónov stiahnutí nášho softvéru pre navrhovanie.

  Zistiť viac
 • Infolinka 7 dní v týždni
  Potrebujete informáciu o vašej objednávke alebo máte otázky ohľadom našich produktov? Počas celého týždňa je vám k dispozícii naša infolinka 02/6820 4415, kde vám radi poradíme.

Objednávací softvér

Zavolajte našu infolinku
Denne od 8.00 do 22.00 hod.
Prečo CEWE?
7 dní v týždni
pre vás k dispozícii
Rýchle doručenie
až k vám domov
Osvedčená kvalita produktov
Víťaz mnohých testov
Záruka spokojnosti

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,


vaša spokojnosť s CEWE FOTOKNIHOU je pre nás najdôležitejšia. Garantujeme vám preto najvyššiu možnú úroveň kvality a služieb - zakaždým.
So všetkými otázkami týkajúcimi sa vašej objednávky sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis, ktorý je k dispozícii každý pracovný deň.

Ak by sa stalo, že nie ste spokojný, do 6 týždňov po obdržaní vašej CEWE FOTOKNIHY nás môžete kontaktovať. Povedzte nám príčinu vašej nespokojnosti. Nanovo bezplatne vyhotovíme vašu objednávku alebo vám vrátime kúpnu cenu - to vám garantujeme!

Ako funguje naša garancia spokojnosti?

Garantujeme vám perfektnú kvalitu CEWE FOTOKNIHY. Ak si napriek najvyššej starostlivosti do 6 týždňov všimnete dôvod, pre ktorý by ste mali byť nespokojný, vyhotovíme Vašu objednávku znova alebo vám vrátime kúpnu cenu.

Aké sú možnosti vrátenia?

Ak ste objednávku obdržali poštou a nie ste úplne spokojný, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky [02/68204415*] a pošlite nám vašu zákazku späť. Keď vašu zákazku obdržíme, zabezpečíme jej opätovné vyhotovenie, prípadne vám vrátime kúpnu cenu.

Ak ste si svoju objednávku vyzdvihli na zberni a nie ste s ňou úplne spokojný, vráťte nám ju cez tú istú zberňu naspäť. Keď vašu zákazku obdržíme, zabezpečíme jej opätovné vyhotovenie, prípadne vám vrátime kúpnu cenu. Pri opätovnom vyhotovení budete mať novú CEWE FOTOKNIHU čoskoro pripravenú na vyzdvihnutie vo vašej zberni. V prípade vrátenia kúpnej ceny všetko tiež prebehne na vašej zberni.

Radi vám poradíme so správnym spôsobom vrátenia zákazky.

Ako dlho máte nárok na vrátenie?

Do šiestich týždňov od obdržania CEWE FOTOKNIHY máte možnosť vrátiť ju späť pod vašim číslom objednávky, ak s ňou nie ste úplne spokojný.

Kontaktné údaje

Náš zákaznícky servis je dostupný denne od 8:00 do 22:00 telefonicky [02/68204415*] ako aj emailom.

*telefonické poplatky sú účtované podľa cenníka vášho operátora.